Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Szerintetek van olyan ember...

Szerintetek van olyan ember az országban, aki nem járt még élete során Budapesten?

Figyelt kérdés

Magyarország elég apró ország világviszonylatban, így nem igazán vannak távolságok.

Szerintetek akad olyan hazai ember, aki eddig mégsem járt soha Budapesten mert mondjuk nem akadt még dolga, elintéznivalója errefelé vagy nem volt kíváncsi az építészeti, kulturális értékeire, stb.?

Lehet, hogy elsőre hülye kérdésnek tűnik, de szerintem érdekes. :D


2015. febr. 25. 21:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
48%

4:

Én a határ szélén nőttem fel, Bp-től ~220 km-re, átlagos sulikba jártam. Először harmadikban voltunk Budapesten osztállyal, majd mèg egyszer felsőben, gimiben is kètszer. Ebből mondjuk csak egy volt a sima osztálykirándulás.


A másik, hogy 16 éves korig kötelező az iskola, és volt az 18 is. A notorius évismétlők kivételével mindenki járt gimibe, szakközépbe, cagy szakmunkásképzőbe.


Emellett én anno szüleimmel is voltam sokszor, de persze ez nem jelent semmit, voltak anno osztálytársaim, akiket még a helyi legnagyobb nevezetességekhez sem vittek el.

2015. márc. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
32%

Biztos voltak és vannak ma is olyan családok,ahol nem tudják kifizetni az osztálykirándulásban a részvételt.

Vannak biztos olyan családok is,ahol -a gyerekek se- mehetnek az iskolaidőn túl sehová,mert dolgozni kell otthon,ellátni az állatokat,esetleg segíteni beteg családtagoknak.

2015. márc. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%
Budapest nem minden, az teszi jól aki nem megy...
2015. aug. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!