Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Bérletigazolvány vásárlása?

Bérletigazolvány vásárlása?

Figyelt kérdés
Másik városba fogok járni tanulni és bérlettel fogok járni(busz). A munkaügyi hivatal fogja nekem megvenni a bérletem, nem kell fizetnem érte. Viszont azt mondta az ügyintéző, hogy a buszoályaudvaron kell kérnem bérletigazolványt, ami alapján majd ők megveszeik a bérletet. Az a kérdésem, hogy valamit vinni kell, hogy adjanak nekem ilyen igazolványt? Eddig még nem is hallottam erről a vérletigazolványról, csak a sima bérletről.

2015. aug. 10. 11:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát, nézd, ezt a kérdést a buszpályaudvaron kellene feltenned a jegypénztárban, nem itt. Ott biztosan tudják, mi kell majd. Lehet, hogy kell majd pl. igazolványkép meg pár száz forint, amibe a tok kerül. De tényleg csak ők tudják, mert ez Volán-társaságonként változhat, te pedig nem kötötted az orrunkra, hogy melyikkel járnál. Szóval sétálj el a buszállomásra, és kérdezd meg, vagy hívd fel őket.
2015. aug. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Buszpályaudvaron pár perc alatt megcsinálják, csak vigyél igazolványképet, illetve ára van, de max egy ezres.
2015. aug. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!