Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Elmennétek így osztálykirándul...

Elmennétek így osztálykirándulásra vagy nem?

Figyelt kérdés
Esztergomba mennénk (ahol még nem voltam soha)1 éjszakás osztálykirándulásra.Lenne buborékfoci,lézerharc,sárkányhajózás és nyársalás.Viszont busszal mennénk(kb.két óra)és én buszon általában mindig nagyon rosszul vagyok.Emellett az osztályból kivagyok közösítve,nem sokszor szólnak hozzám, a buszon sem akar mellém ülni senki,amitől még rosszabbul vagyok,mert még unatkozok is.Ráadásul anyám munkahelyén pont a kirándulás időpontján lenne családi nap,és bemehetnék az üzembe megnézni hogy hogyan dolgoznak(ilyen alkalom elég ritkán van).Szerencsémre pedig éppen meg is van.Ti hogyan döntenétek?

2016. máj. 26. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp nem mennék olyan osztállyal kirándulni, ahonnan ki vagyok közösítve. Hiába van mindenféle program, ha úgyse vonnának be, nem?
2016. máj. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
El.
2016. máj. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
biztos h nem.
2016. máj. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Az írásodból ítélve szerintem te nem szeretnél elmenni. Ha ki lennék közösítve, én se mennék. Megkérdezhetem, hogy miért vagy kiközösítve? Hányadikas vagy?
2016. máj. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én se mennék el úgy, ha azt érzem, hogy nem kedvelnek az osztálytársaim, főleg ha ki is közösítenek konkrétan. Úgy nincs semmi értelme, mert úgyse élvezném a programokat, és még kellemetlenül is érezném magam köztük. Szerintem így tényleg fölösleges elmenned. Persze függ attól is, hogy hányadikos vagy. Ha még sok évet leszel köztük, akkor nem ártana valamit tenned, hogy ne legyél kiközösítve (rá kéne jönnöd, hogy miért van így, ha még nem tudod, ha meg tudod, akkor valahogy változtatni azon, mert csak úgy senkit nem közösítenek ki, főleg nem mindenki). Ha viszont nem leszel már velük sokat, akkor úgyis tök mindegy. :)
2016. máj. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!