Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mivel jár ez a változás?...

Mivel jár ez a változás? Németországból magyarországra költözés 18 év alatt. Többi lent!

Figyelt kérdés

17 éves vagyok és már lassan 3 éve itt élünk de akármennyire is de honvágyam van és a nyelvi nehézségek miatt a következō osztályt nem szeretném itt csinálni..( nyelvvizsgám van , nem ez a 'baj')

Lenne hova mennem , a család másik fele otthon él és szivesen befogadnának ha úgy lenne ,viszont édesanyám nem engedi.. Sehogy se tudom rávenni ōt ,hogy engedjen .. O se tudja ez mivel járna valószínū ,hogy ez a probléma forrása..

Elōre is köszönöm a válaszokat!

( tudom ,hogy bolond vagyok amiért hazamennék , mert miért ne választanám inkább a jobb életet..de már nem bírom tovább..)



2016. júl. 13. 19:32
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!