Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Szerinted ciki egy 4csillagos...

Szerinted ciki egy 4csillagos szállodába utánfutóval menni nyaralni? A bicikliket akarom a futóra tenni.

Figyelt kérdés
Az igazság az, hogy nem akarok biciklitartót venni a kocsira, igy költségtakarékos lenne, ha a futóra tenném a kerékpárokat. szerinted égő? kinéznének a szállodába?

2017. márc. 23. 22:41
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
88%

Ezerszer voltam már szállodában, általában mind 4*-os. Ennek ellenére van, amelyik kifejezetten elegáns volt. Bár a parkolóban ott is volt mindenféle autó. Senkit sem érdekel szerintem, hogy más mivel jött. Viszont vannak olyan lepukkant 4*-os szállodák, hogy csak néztem, hogy ebben mi a 4*. Se a fizikai körülmények, se a szolgáltatások, de még csak a személyzet sem volt toppon.

Szerintem ne foglalkozz vele. Egyébként szerintem baromi kényelmetlen lehet utánfutóval vezetni. Nem akarsz olyan (nem tudom, mi a neve) az autó hátuljára szerelhető tartót? Az tök kényelmes. Nem a tetőn van, nem zavar be annyira légellenállásban. Ha sokat mész így, akkor szerintem érdemes felszereltetni.

2017. márc. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 vonószenekar ***** válasza:
Szerintem senki nem foglalkozik vele, hogy Te milyen kocsival mész a szállodába. Leparkolsz és bemész a recepcióra a szállást intézni. Régebben, amikor a gyerekem kerékpár versenyre járt, éjszakára még a szobába is felvittük a bringát, mondtuk, hogy felvinnénk, mert drága, azt is megengedték.
2017. márc. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
68%
Én már láttam jó BMW után egy szutyok utánfutót , kismalacokkal.
2017. márc. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
92%
Érkeztem már elegáns, ötcsillagos szállodába szakadt, rozsdás Lada taxival, mert épp olyat sikerült fogni a bazárnál. Fel voltunk pakolva a vásárolgatás után, nem volt kedvünk várni, válogatni.:-) Az egyenruhás portás ugyanolyan fapofával segített ki belőle, mintha limuzinnal érkeztünk volna. Amúgy meg pont nem érdekelne, ha egyszer kifizettem a szállást, kinek mi köze hozzá, hogyan közelítem meg?
2017. márc. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
91%
És ha valaki szerint ciki, akkor mivan? Nyaralni meg pihenni mentek oda, nem azért, hogy vadidegenek véleményével foglalkozzatok. :)
2017. márc. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
0%

A hozzászólásokból is látni, hogy -sajnos- ez még mindig a BALKÁN!


Úgy elképzelem, ahogyan egy elegáns szálloda előtt megáll három autó, egy-egy utánfutóval.

- Az elsőn egy hatalmas yacht van.

- A másodikon egy Harley-Davidson.

- A harmadikon meg egy zsák krumpli...


Megérkezni tudni kell!

2017. márc. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
92%
16: Ha te ennyire elájulsz egy 4*-os szállodától (ami tök átlag) akkor te vagy balkáni színvonalon.
2017. márc. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem a 16-os szállodát még csak a tv-ben látott.

Azt gondolod hogy jön a parkolófiu, és beparkolja az autódat egy 4 csillagos szállodában?

2. A jachtokat nem utánfutóval húzzák, max a motorcsónak, de azt a kikötőbe viszik, nem a szálloda elé.

2017. márc. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
92%

3. Magyarország sosem volt Balkán.

Balkán az ahonnan te jöttél

2017. márc. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
0%

Utolsók!

Sajnos az ilyen hozzátok hasonló "balkános" felfogású és viselkedésű "turisták" miatt utálják külföldön a magyarokat.

A normálisabbja, már meg sem szólal kint magyarul, hogy ne általánosítsák a viselkedni nem tudó, egymással ordítozó és még a Szent Márk téren is májkrém konzervet z báló, tréningruhás csürhével, akik a szállodai svédasztal lepusztításával, és a maradék teszkósszatyorba mentésével próbálják kompenzálni az utazásuk árát.


Pl.:

https://www.gyakorikerdesek.hu/utazas__europa__1676663-nem-s..

2017. márc. 25. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!