Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Szerinted ciki egy 4csillagos...

Szerinted ciki egy 4csillagos szállodába utánfutóval menni nyaralni? A bicikliket akarom a futóra tenni.

Figyelt kérdés
Az igazság az, hogy nem akarok biciklitartót venni a kocsira, igy költségtakarékos lenne, ha a futóra tenném a kerékpárokat. szerinted égő? kinéznének a szállodába?

2017. márc. 23. 22:41
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
94%
#20-as, elég sok helyen jártam már a világban, egyetlen kontinens van még, ahol nem voltam, nem tapasztaltam, hogy utálnák a magyarokat. A reggeli svédasztal lepusztítását, 3 púpozott tányérral imbolygást pedig egyetlen helyen, Langkawi egyik ötcsillagos szállodájában láttam, jellemzően hindu és arab vendégektől (elnézést, ha ezzel valakit megsértettem.) Aki idegen helyen nem vállalja fel a származását, az gyökértelen bunkó - erről meg ez a véleményem.
2017. márc. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
92%

1. Nem néznek ki


2. Még fontosabb: és ha igen, akkor mi van? Te nyaralásod, a többi ember véleményére magasról.... (mielőtt a válaszba beleköttök, nem azt mondtam hogy a többi emberre magasról, csak a véleményükre. Ameddig úgy cselekszel, hogy a többi is élvezhesse a nyaralását addig azt csinálsz amit akarsz.

2017. márc. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
89%

20: Rengeteget utazom munka miatt. Sehol sem utálják a magyarokat. Nem is viselkednek így, mint amit írtál. Bunkók vannak mindenhol, bárhonnan.

Te valószínűleg tényleg nem láttál még szállodát. Általában nem is látja senki, hogy milyen autóval érkezel. Nem USA típusú parkoló fiús parkoló van ilyen helyeken.

Ettől függetlenül nem járok utánfutóval, nincs is, de nem érdekelne ha más azzal jön. Valószínűleg észre sem venném, mivel nem nézem végig a parkolóban az autókat.

2017. márc. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Kérdésre válasz:

Nem ciki, nyugodtan menj vele! Jó pihenést!

2017. márc. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
0%

"Nem ciki"


Neki nem. Csak a többieknek!

Sohasem azoknak ciki akik ilyen csöves módon utazgatnak és viszik el a nem létező "jó hírünket", hiszen ők ennek a kisszerűségét nem is akarják, avagy eleve fel sem tudják fogni.

(A kérdező is érzi, hogy "ciki", hiszen ezért írta ki a kérdést.)

Amúgy a kérdés már egyáltalán nem róla szól.

Mindig a kulturált módon utazóknak szívják majd meg legközelebb, akiket általánosítanak majd az ilyenekkel.

Sajnos ebben a rovatban is romlik a színvonal, mert sok fotelutazó irkál hozzászólást úgy, hogy látni belőle, hogy soha nem ment ki még a falujából.

(Néhány hozzászóló meg azt hiszi, hogy attól már nagy világutazó, mert kétszer kinyomorogta magát egy leharcolt, zsúfolt fapadoson a londoni munkahelyére mosogatni.)

2017. márc. 28. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
Na ezt azért már mégsem. Én a 22-es vagyok és bár én Vancouverben telepedtem le, de láttam sőt éltem is sok városban, országban mindenfelé Malagától Wellingtonig és hadd szögezzem le: senkit nem érdekel. Láttam olyan topis csávót a ONE UN New York-ban, hogy elsőre azt hiszed, hogy csöves, na az volt az ürge akivel a többmilliós szerződésről tárgyalni jöttünk... ne légy már ennyire sznob! *Senkit* nem érdekel, hogy néz ki a kocsid, az utánfutód, sőt te magad. Amit megjegyeznek az a hangos (még rosszabb, pusztító) részeg, a lekezelő bunkó, a követelőző sznob és más hasonló.
2017. márc. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Szerintem amíg nem vagy útba másnak a járgánnyal, és persze: nem vagytok zajosak, sikítozóak, vihogósak, zenebömböltetőek, trágárok, kurjongatók, a gyerekekre rászóltok, ha más cuccához nyúl, bemegy a recepciós pult mögé, stb., addig senkit sem zavartok vele. A lényeg a visszafogottság, és hogy ne éljetek vissza azzal, hogy család vagytok, és minden okozott kellemetlenséget illik elnézni veletek szemben, mert OV megmondta. Az utánfutó a legkisebb probléma.
2021. okt. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!