Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Milyen ilyen rohadt drága a...

Milyen ilyen rohadt drága a Balatonon nyaralni vagy strandolni?

Figyelt kérdés

Egy sima lángos 500 valahol 790

Palacsinta 300-350

Hasábkrumpli 600

Hamburger 600-tól


Tihanyi strandon ahol van étterem 2500-tól kezdődik egy sima kaja

160 egy deci üdítő

0.5ös üdítő 500-tól



2017. aug. 31. 16:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

00:14

"Egy ismerősöm, aki külföldön szokott nyaralni, mondta"



Na ez a baj, hogy már az utazási rovatban is olyanok írnak, és osztják az észt akiknek még csak az ismerősük volt külföldön!!

Vedd fel a kapcsolatot a kérdezővel és keseregjetek egymás vállán a továbbiakban, hogy milyen drágák a magyar büfék...és keressetek egy kesergő rovatot, mert ez nem az.

Kikérted a "lúzer" megnevezést, de ha annyi pénzt sem tudsz keresni, hogy megvegyél egy nyomorult lángost, akkor minek neveznéd magatokat?!

Nem lehet, hogy inkább az a bajotok, nincsen olyan végzettségetek avagy szakmátok amelyik megfelelően fizet?!

...és akkor még semmiféle utazásról nem beszéltünk.

Amúgy nagyon leromlott az oldal színvonala.

2017. szept. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nyaraltam már sok helyen a Balatonnál, de nem láttam ilyen árakat, csak Füreden. Tihany kapcsán írsz? Szerintem ott is magasabbak az árak, mint máshol. A kevésbé felkapott helyeken nem ennyibe kerül az étel, bár nyilván Budapest-külvárosi árszint.
2017. szept. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Az egész Balaton ilyen. Vagy a 7 legnagyobb településen néztem.
2017. szept. 9. 19:42
 14/14 anonim ***** válasza:
Sok birka magyar még mindig nem képes Horvátországon kívül máshova is menni. Pedig fapadossal Spanyolországban a Costa del sol olcsóbb mint a Balaton vagy a dél olasz Puglia és Calabria régiók. Erre felé a tenger szebb is és garantáltan jó idő van.
2019. júl. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!