Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hova vigyem az unokatestvéreme...

Hova vigyem az unokatestvéremet Győrön belül?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy hétig vigyázok az unokatestvéremre (7/l), és azon gondolkodtam, hogy hova vigyem ezalatt az egy hét alatt. Természetesen vannak ötleteim, de kíváncsi vagyok mások véleményére. Győrben nőttem fel, viszont az ilyen kisgyerekes helyeket nem igazán ismerek.


Mindenkinek előre is köszönöm. :)



2019. jún. 9. 19:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Állatkertet szerintem minden kisgyerek élvezi.

Lipóton van tanösvény, ott talán le is fárad kicsit.

Meg a bútorboltokban szeretek sétálgatni, ott is jót tud álmodozni egy kisgyerek szerintem.

Aztán itt kb kifújt Győr.

2019. jún. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Elvinném az élményfürdőbe, a kinti strand is nagyon jó, főleg ilyen melegben..


[link]


Nem hagynám ki az állatkertet sem.


[link]



És persze sétálnék vele a Rába parton, Duna parton, nézegetnénk, etetnénk a kacsákat.

2019. jún. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

- Élményfürdő

- Állatkert

- Fülesbástya (ha jól tudom ez a neve a kisebb állatkertnek)

- Ugripark

- Belvárosban sok szép hely van, plusz fagyizók. Napközben ajánlom a Radó szigetet is. Kellemesen meglehet pihenni és csak esti tájban vannak ott rockerek és a többi népség.

- Barátság park (játszó tér stb)

- Bisinger sétány (vizes játszótér, hajós játszótér)

Igazából elég sok a lehetőség és figyeld a programokat hátha lesz valami azon a héten, amire el lehet vinni. :D

2019. jún. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!