Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Lufthansa Münchenben hagyta a...

Rozse0521 kérdése:

Lufthansa Münchenben hagyta a csomagunkat ami Bp re volt. Most egy nappal később szállítják ki vagy 2. Lehet valamilyen kártérítést behajtani rajtuk?

Figyelt kérdés

2019. júl. 26. 06:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem, mivel kiszállítják, ez bevett szabály, szokás, hogy célba küldik úgyis.
2019. júl. 26. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én gondoltam pénzbelire vagy kedvezményre mivel emiatt nem tudtunk bemenni a házba. És már alapból hogy egy napot kell várnom a bőröndömre szerintem az is felháborító
2019. júl. 26. 06:35
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Írhatsz panaszt, kérhetsz kártérítést, de nem fogsz kapni. MAjd közlik, hogy elnézést, de előfordulnak ilyen esetek.
2019. júl. 26. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

"Én gondoltam pénzbelire vagy kedvezményre mivel emiatt nem tudtunk bemenni a házba."


Ezt hogy kell érteni?

2019. júl. 26. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Bőröndben volt a kulcs
2019. júl. 26. 10:04
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Khmm. Hát az nem túl szerencsés...

Nem valószínű, hogy emiatt kártérítést fognak adni - hacsak nem sérült a poggyász - mert azt mindig, mindenhol leírják, hogy ÉRTÉKET NE TEGYÜNK a feladandó poggyászba. Ergo eszembe nem jutna kulcsot feladott poggyászba tenni - inkább cipelem a kéziben, az a biztos.

2019. júl. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
"Okos" ötlet a kulcsokat bőrönbe tenni. Bravó. Ezt előadod valakinek akkorát röhög rajtad hogy beleremeg. Nem tanították meg neked hogy minden értékesebbet soha nem rakunk feladandóba. Maga a kulcs nem lényeges..de esetedben az lett volna
2019. júl. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Be van fóliázva
2019. júl. 26. 12:06
 9/12 A kérdező kommentje:
Be van fóliázva. De nem válaszoljátok meg. Benne maradt a kulcs jo nem érdekel. Nem jöttem be a házba jo. De akkor is nem normális az hogy ennyit késik,meg se jön
2019. júl. 26. 12:13
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

"De nem válaszoljátok meg."


De megválaszoltuk többen is, csak Neked nem tetszik a válasz, úgy látszik.

Többen is írtuk, hogy emiatt nem lesz kártérítés, sőt, én még azt is írtam a 6-os válaszomban, hogy hacsak meg nem sérül közben a csomag.

2019. júl. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!