Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Utazott már valaki KLM-mel?...

Utazott már valaki KLM-mel? Mennyire szigorúak a kézipoggyásszal?

Figyelt kérdés

Kettőt lehet felvinni, egy kabinbőröndöt és egy kisebb kézitáskát. A kabinbőröndöm az teljesen passzol, a kisebb táskám kb. 5 cm-rel magasabb, mint a megengedett.

Eddig úgy vettem észre, nem foglalkoztak vele (Ryanair, Wizzair).


2019. aug. 3. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:

KLM-el még nem utaztam, de más nagy társasággal igen. Soha nem foglalkotak a méretekkel.


Vagyis de, egyszer egy srác egy hatalmas sporttáskát akart felvinni kézinek Air Francera, azt elvették tőle és ment a gép gyomrába. De semmi pótdíj meg büntetés, csak elvették, mert nem fért volna el a tartón sem.

2019. aug. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez a földi kiszolgálást végző emberke kedvétől függ (aki nem a KLM alkalmazottja, a Wizzt is ő kezeli). 5 cm egy bőröndnél már elég látványos, viszont egy kézitáska nem merev falú, össze lehet nyomni, ezért azokat max akkor méricskélik, ha tényleg 2x akkora, mint a megengedett méret.
2019. aug. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Utaztam KLM-el. Vedd figyelembe hogy a KLM egy legitarsasag es nem egy lyan fos mint a ket prolojarat. Ha 25 cm-vel log ki akkor sem erdekel senkit, a lenyeg hogy be tudd tenni a fej folotti taroloba. Nagy hatizsakokat felvisznek es akkora borondoket hogy nekem a meg a feladottam is kisebb volt.
2019. aug. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A KLM-nél soha nem volt ilyen gondom. Általában a Budapest-Amszterdam-Szöul vonalon repülök velük, egyik repülőtéren sem problémáztak soha. 15 éve, mikor még ennyire sem nézték, plusz laptoptáskával és Duty Free vásárlásokkal együtt 35 kilónyi kézipoggyász volt a rekordom. Ma már ez nem menne, de 5 centi miatt semmi gond nem lesz szerintem.
2019. aug. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:)
2019. aug. 18. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!