Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ryanair szétültetés! Van...

Ryanair szétültetés! Van esély, hogy egymás mellett üljünk helyjegy nélkül?

Figyelt kérdés
Sziasztok, Ryanair-nél mint tudjuk manapság direkt szétültetnek, hogy megvedd a helyjegyet, de minden esetben, vagy azért előfordul, hogy helyjegy nélkül is egymás mellé kerültök? Köszi a válaszokat.

2019. aug. 9. 13:53
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Nagy szerencsédnek kell lennie. Nem véletlen akarják megvetetni a helyjegyet. 99% hogy szétültet
2019. aug. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ryanairrel maximum 3 órás úton voltam eddig, ilyenkor meg nem érdekel, hol ülök és ki mellett. Viszont ha mindenképp egymás mellett akartok ülni, akkor megtehetitek azt, hogy először random ülést kértek és amikor szétültet (ha egyszerre vettétek a jegyet akkor tuti) felajánlja, hogy módosítsátok. Ilyenkor ha valamelyikőtök mellett van üres hely, akkor csak az egyikőtök ülését kell megváltoztatni, így legalább a díj felét megspóroljátok.
2019. aug. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%

Ritkán veszem igénybe a ryanairt (az egyik legrosszabb fapados) (inkább British-el megyünk) de eddig bármelyik géppel mentünk, azt tapasztalom, hogy nem szívesen cserélnek helyet az emberek. Nemrég pont engem kértek meg, hogy nem cserélnék helyet az egyik lánnyal, hogy a barátnője mellett ülhessen. ( a barátnője ült mellettem az ablaknél, én középen, a férjem a szélén) Nemet mondtam, közöltem, hogy mi mindig veszünk helyjegyet, hogy egymás mellett üjünk a férjemmel.

De mint írtam, sokszor repülök, és sokszor látom , hogy másoknál is sikertelen a helycsere.

Vagy csináld azt amit előttem írtak, vagy bírjátok ki a pár órát külön ülve, vagy vegyetek ti is helyjegyet.

2019. aug. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
6%

SZia!

Én nem vagyok akkora f.aszparaszt, mint a harmadi válaszadó de eddig mindig egymás melllé kaptuk a jegyet a Ryanair-nél.

Van rá eséj, hogy együtt üljetek.

2019. aug. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%

Időpont ma 15:27

okoska! Miért is vagyok f**kalap? mert a férjem mellett akarok ülni én is, és nem külön? Ezért én megveszem a helyjegyet, hogy ne vadidegeneket kérjek meg, hogy üljenek máshová, mert a helyükre akarok ülni?

A fa**kalap te vagy, mert nem vagy képes gondolkodni, csak ócsárolni másokat.

2019. aug. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%

Ha biztosra akarsz menni, veszel helyjegyet. Általában mindig működik a cserebere, egyszer nem volt kedvem cserélni, Eu-n belül amúgy is 2 és fél óra volt az út, úgy voltam vele, hogy addig alszom, de akkor meg volt üres sor

és beültünk párommal.

2019. aug. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
#6-os vagyok, nem azt akartam írni, hogy mindig működik, hanem hogy nálunk mindig... :)
2019. aug. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%

Mi szoktunk venni helyjegyet, hogy kényelmesen, ablaknál üljünk, ha már egyébként egy kínlódás ez a fapadosozás. Nálunk is bepróbálkoztak helycserével, nem engedtük. A buszon, vonaton se szeretem, ha leülnek a gondosan kiválasztott, lefoglalt helyemre, pláne repülőn - ahol még fizettem is külön érte.

Amúgy nem értem, mi ez a para, a helyfoglalás nem megfizethetetlenül drága - kivéve az első sorokat, aki ennyire szarevő, az üljön, ahova kisorsolják, ez van.

2019. aug. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
93%

Szinte 100% hogy szétültet a rendszer. Ha figyeled folyamatosan az üléseket, nagyon jól látható, hogy a rendszer legelőször a középső üléseket adja ki az utasoknak. Majd szépen sorban legolcsóbbtól a legdrágább helyekig. Arra van esély, hogy egy sorban kapjatok 2 ülést, pl egy folyosót és egy ablakot, és az a szerencsétlen aki a random középsőt kapta, általában szívesen cserél.

Én viszont pl nem cserélek senkivel. Mindig azon a helyen ülök, amit én szeretnék és fizetek is érte.

2019. aug. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha semmiképpen sem akartok fizetni, próbáljátok ki, hogy a lehető legkésőbb csekkoltok be. Mi így szoktuk, és a legtöbbször egymás mellett ülünk. De azt a pár órát tényleg ki lehet bírni a másik nélkül is.
2019. aug. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!