Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ausztráliába készülünk....

Varjú Lídia kérdése:

Ausztráliába készülünk. Először vásárolok online egyedül repjegyet. A megjelölt ár mellett (az esky.hu-n néztem) milyen plussz költségekre számíthatok?

Figyelt kérdés
2019. szept. 3. 18:29
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Reptéri illeték :P
2019. szept. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
11%

repteri illetek plusz feladott csomag esetleg ulohely valasztas


inkabb a legitarsasag oldalat nezd meg

2019. szept. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
31%

Semmiképp se foglalj közvetítőn keresztül! Nézd ki közvetítő oldalon a repjegyet, aztán foglalj a légitársaság oldalán. Így ki hagysz egy felesleges kockázatot jelentő közvetítőt.


Egyedül akkor van értelme a közvetítőnek, ha akciót hirdet vagy ha több légitàrsaság jegyeit kell összeollózni.

2019. szept. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Amit néztem abban az árban benne van a csomag meg a reptéri illeték, és ha jól értem ezen felül csak a helyjegy lesz. 😀 köszönöm a válaszokat!
2019. szept. 3. 21:31
 5/7 anonim ***** válasza:
24%
Ez nem gyorsvonat, sem fapados repülőgép, ahol a helyért fizetni kellene... A jegyárban benne van a helyjegy is. Semmilyen más költség nem jön hozzá.
2019. szept. 4. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ausztráliába érdemes nem közvetlenül honlapról foglalni, mert általában drágabb. (A gyűjtő oldalakon kombinálják a járatokat és ezért olcsóbb). Viszont azt is csinálhatod, hogy megnézed mind a mit add ki a gyűjtő aztán meg ellenőrized a légitársaság oldalán is. Általában a legjobb árak Qatar, Emirates, Cathay, Lufthanasa, Air France illetve kínai légitársaságok. Ha pl. megnézed a momondon és azt írja ki, hogy hogy 800 Euro, az biztos, hogy nem végleges ár. Szóval érdemes elkezdneni a foglalást, hogy lásd mennyi a végső ár.
2019. szept. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha reptéri illetéket meg helyjegyet emlegetsz egy ausztráliai járat esetén, akkor kérlek, kérj meg valakit, hogy segítsen a foglalásban, mert nagyob rá fogsz fizetni.


Ha olcsón akarjátok megoldani, akkor akúgy Londonból kell menni, nekem például 490 GBP volt a retúrjegyem, de mondjuk én flexibilis voltam az időpontokkal. Londonig meg gumicsónakkal is ki lehet jutni, itt van a szomszédban.

2019. szept. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!