Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » 10 napra elég lehet a wizzair...

10 napra elég lehet a wizzair kézipoggyász?

Figyelt kérdés

"Ingyen az utastérbe vihető kézipoggyász (40 × 30 × 20 cm), amelyet az ülés alatt kell elhelyeznie"

Megszámoltam és ez marha kicsi, nem a szabvány méret, viszont normális kézipoggyásznál már dupla ennyit akarnak lerabolni. Akinek van tapasztalata, elmondaná mire elég ez?


2019. szept. 8. 16:33
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
50%

Általános igénnyel számolva nem elég. De természetesen minden attól függ, mit akarsz/kell vinned.

Ha lány vagy 10 db póló, bugyi, egy vékony/rövid nadrág, papucs, tisztasági csomag (smink nélkül) belefér, mellé viheted azt a nadrágot, pulcsit, cipőt, kabátot, amiben utazol, így talán ki lehet bekkelni. Ha fiú vagy, nagyobb ruhákkal, vagy többre van igényed, például akár törölközőre, több pulcsira, nadrágra, akkor nem fér bele.

Én ekkora mérettel max. 5 napra mentem (hűvös tavaszi időjárásnál) már akkor is tele volt. A cuccok nagy része ugyanaz 5 és 10 napra, de akkor már semmi nem fér volna bele nekem.

2019. szept. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
26%

Ki az isten visz 10 napra 10db pólót???


A wizz kézi simán elég ha nem nagyvilági életet akarsz élni hanem mondjuk csak olcsón kirándulni. Ha villantani akarsz akkor 10 napra 20kg-os poggyász a minimum de inkább több.


Smink b+! az a legfontosabb.

2019. szept. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
34%
Igen, simán elég lehet 10 napra a kézi. De egyénfüggő: aki pl. 10 napra mindenből 10-et visz, annak természetesen nem.
2019. szept. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem, viszont priorytivel felvihetsz még egy 55x40x23 cm-eset, ami megfelel egy átlagos 30 literes hátizsáknak. Nekem a kettő együtt simán elég, és jóval olcsóbb, mint a feladott poggyász. Ráadásul felviheted az utastérbe, nem kell vele szarakodni.
2019. szept. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
52%
A második valasz hűen tükrözi hogy elérték a fapadosok hogy prolik szintjét. Csakhogy olcsón utazhassanak, egy hajlektalan igénytelenséggel csomagolnak itt. Aztan persze mehet a kép facebookra hogy dubaiban voltak. Ja...májkrémet zabálva, egy alsógatyával.
2019. szept. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
55%

"A második valasz hűen tükrözi hogy elérték a fapadosok hogy prolik szintjét."


És azt is, hogy a kiváncsi felfedezők, hogyan utazhatnak szinte ingyen egy évben akár 10x is azokhoz a prolikhoz képest akik csak a külsőségekre utaznak.

2019. szept. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
37%
Egyébként egy klasszissal jobb májkrémet zabálni Rómában, Barcelonában, Londonban, Várnában, Párizsban, Milánóban, Stockholmban vagy Thesszalonikiben, mint békásmegyer alsón.
2019. szept. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
32%

Az hogy valaki kiváncsi felfedező, még nem kell igenytelennek lennie. Elég megnézni az utazóközönség összetételét egy fapadoson meg egy nem fapadoson. Ég és föld.


Másrészt nem magamutogatas, ha nem akarok 3 napos alsogatyában mászkálni míg felfedezek egy várost.

2019. szept. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
74%
Hogy lenne már jobb májkrémet zabálni? Helyi ételek helyett? Komolyan ekkora az igénytelenség? Másik országot, várost, legjobban az ételeiken ismerheted ki. A kultúra ott kezdődik hogy nem viszed ugyanazt a kaját nyaralni mint amit a maradék időben itthon eszel.
2019. szept. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
88%

62%-os: Neked mi bajod? Miért kellene prolinak lenni azért, mert valaki szeret olcsón utazni és nem kell az egész gardróbját magával vinni egy utazáshoz?

Costa Ricára két hétre elmegyek egy kézipoggyásszal. És nem azért, mert nem tudom kifizetni azt a plusz 20 ezer forintot a feladott poggyászra, hanem mert MI A FRANCNAK?

Minek kell egy nyaralásra 5 féle cipő meg kisestélyi?

Túrázni, kirándulni, világot látni megyek. Nekem elég a rövidnadrág, trikó, tiszta fehérnemű. És képzeld, ha az ember nagyon kifogyna (de amúgy 10 napra még úgy is elférek, hogy minden nap teljesen tiszta ruhát veszek fel), még mindig ki lehet mosni.

Nem tartom magam igénytelennek csak azért, mert nem viszem magammal a legtrendibb ruháimat, hogy abban fotózkodhassak és felnyomhassam instagramra.


Ha meg kemény 2-3 órát töltök egy repülőn, akkor minek fizessek érte 3-szor annyi pénzt, mint egy fapadosra?

2019. szept. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!