Kezdőoldal » Utazás » Európa » Salzburgi adventi vásárba...

Salzburgi adventi vásárba érdemes menni?

Figyelt kérdés

Tudom hogy még korai október közepén, de már évek óta oda készülök, tesóm volt ott, azt mondta nincs ott semmi, ne oda menjek, és sokan is vannak.

Mondjuk ha hétköznap mennék, akkor is? Két éve Bécsben voltam hétköznap nem volt az a tolongás, mint mondjuk hétvégén.

Hová érdemes még menni? Bécs, Pozsony kilőve.



2016. okt. 15. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Salzburg eleve gyönyörü, de erdemes megnezni a karacsonyi vasart is. Ha mar ilyen messze mentek, akkor erdemes megnezni a varost, a varat es termeszetesen a Dom-ot is. Mas iranyban Krakkoban is varazslatos az adventi vasar.
2016. okt. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak adventi vásár miatt sehova nem érdemes elutazni, ha egyet láttál, akkor mindet láttad. Salzburg viszont nagyon szép város, úgyhogy mindenképp megér egy látogatást.
2016. okt. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem csak adventi vásár miatt mennénk, nyilván a város miatt is.
2016. okt. 15. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!