Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ti mivel utaznátok (ha nem...

Ti mivel utaznátok (ha nem csak az alapjegyet nézzük) WizzAir-rel vagy Lufthansa-val?

Figyelt kérdés

Pl a Budapest-Frankfurt járaton, ha több időre mennétek ki, tehát nem elég a kézipoggyász, akkor melyiket választanátok? Nézegettem a jegyeket, talán még a plusz szolgáltatásokkal is olcsóbban kijönne a Wizz.

Szerintetek?



2019. nov. 19. 22:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
85%
Kétszer voltam Frankfurtban, egyszer oda simán Lufthansa, vissza Lufthansa business class (állítólag akkor alig volt különbség, így a cég ahol dolgoztam, azt vette), másik alkalommal oda simán Lufthansa, vissza Wizzair. A sima Lufthansa és a Wizzair között annyi különbség volt, hogy a Lufthansa járaton adtak egy keksz szerű sütit, meg ihattam egy pohár üdítőt (vagy amit kérsz italt), valamint a Lufthansa mindig az 1-es terminálnál száll le, ahol az S-Bahn megálló van, míg a Wizzair egy másiknál, ahonnan gyalog + valami belső függővasúttal lehet eljutni az S-Bahn megállóhoz. De az ülőhelyek ugyanakkorák voltak, a beltér ugyanolyan, a beszállás, kiszállás sem különbözött érezhetően. A business classnál az első sorban ültem, nagyobb volt a lábhely, plusz a 3 ülésből a középsőt nem adták el, egy pultszerű valamit tettek oda, és kaptam tányéron kaját, garnéla volt meg még két kicsi valami, már nem emlékszek pontosan, nem volt nagy szám.
2019. nov. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
100%

Lufthansával soha többet nem megyek. November elején Tokióba utaztunk Frankfurton keresztül. Elvittek Frankfurtba, ott pedig közölték, hogy sztrájk miatt nem indul a gép. (Akkor már jobb lett volna, ha Budapesten várunk 1 napot...) 1 nappal később indultunk, így lekéstünk egy 4 évente megrendezett programot, amire már volt jegyünk. Az ügyfélszolgálatnál mindenki tök bunkó volt, senki nem kért elnézést, csak a képünkbe röhögtek, amiért idegesek voltunk.

Kaja persze pocsék volt.

2019. nov. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Szaki19 válasza:
100%
Kedves 4-es,jó nagy baromságot írtál...Ahogy előttem is írták,a nagyob légitársaságok rendszerint öregebb gépekkel repülnek és nem mellesleg a Wizz gépeit a Lufthansa Technik tartja karban. (legjobb európában)
2019. dec. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Slowrider válasza:
78%

Európán belül - így Frankfurtba is - azzal repülnék, ami olcsó. Ha hosszabb repülőútról van szó, akkor számít a kényelem, de ezt a kis időt simán kibírod.

A Lufthansa és a Wizz is ugyanolyan A320-200-as típust használ, persze a Wizznél az ülések nem dönthetők.

2019. dec. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!