Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Tudtok ajánlani megbízható...

Satanlanya1 kérdése:

Tudtok ajánlani megbízható légitársaságokat?

Figyelt kérdés
Köszönöm :)

2020. jan. 30. 18:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Mégis mit értesz megbízható légitársaság alatt?

Ugyanis pl. járattörlés bármelyik társaságnál előfordulhat sztrájk, időjárási viszonyok, stb. miatt.

2020. jan. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Mi számodra a nem megbízható???
2020. jan. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

qatar? emirates? lufthansa? ja nem nekunk az kesett. a wizz air meg sosem kesett mikor utaztunk veluk (baromi mazlistak vagyunk, na) betartottuk a szabalyokat igy nem is szivattak. de az elso kettorol is olvastam mar rosszat. szoval nemtudom mert a eizzrol is olvasok rosszakat. szerintem nincs ilyen :D vagy csak ilyen van :D igazabol amiket nem engednek az eu legterebe, azoknak nezz utana, mert ami ki van tiltva az biztonsagi okokbol. bar szemely szerint orosz, azsiai tarsasaggal nem szivesen utazok, de nyilvan fugg hova keresel mert nem jar minden mindenhova. ha epp nem

volt mas es sietos felultem olyanra is amire nem akartam. ez van :D

2020. jan. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Az Air Koryo-n kívül maximum néhány nagyon fapados indonéz légitársaságnál éreztem azt, hogy ez most lehet, hogy annyira nem lesz jó. Repültem indiai, vietnámi, kazahsztáni, marokkói meg egy csomó másik társasággal, a világon semmi gond nincs velük, gyakorlatilag az összes ugyanazokkal a pár éves A320-asokkal repül, kivéve pár hagyományost, mint Lufthansa vagy British Airways, nekik jelenzősen öregebb a gépparkjuk.
2020. jan. 31. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
igen de szamit a is mennyire nezik at indulas elott, hiaba par eves. vagy mennyire tapasztalt, felkeszult a pilota
2020. jan. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

"igen de szamit a is mennyire nezik at indulas elott, hiaba par eves. vagy mennyire tapasztalt, felkeszult a pilota"


A statisztikak szerint vegkepp nem kell aggodnod sem a gepek kora, sem a pilotak kepzettsege miatt...

2020. jan. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

igen de az se mindegy h egy tarsasagnak egy vagy tobb gepe zuhan le muszaki okokbol vagy hibazik, kerdes melyik oldalrol nezzuk a megbizhatosagot. vannak akik keses szempontjabol nezik vagy jogervenyesites alapjan. de az sem veletlen h vannak tarsasagok amiknek a gepei ki vannak tiltva az europai legterbol, a biztonsag miatt. a statisztikak akkor is jok aranyaiban ha egy ket gep lezuhan sajnos.

[link]


szval a kerdes h milyen iranybol keresi a megbizhatot.

2020. jan. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Az sem mindegy hova...
2020. jan. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ami Budapestről illetve az Európai Unióból repül az mind teljesen megbízható különben az EASA kitiltaná őket a csudába. Kirgiz, szudáni, zimbabwei légitársaságok kilóra vannak kitiltva. Múlt évben a türkméneket vagy fél évre kitiltották, én azért annyira nem bízom bennük most sem.
2020. febr. 1. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Sziszi840623

Olyan szempontból hogy késik e vagy hogy nem vernek át! :)

2020. febr. 1. 11:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!