Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ha kicsit nagyobb a táskám...

Ha kicsit nagyobb a táskám megszívtam?

Figyelt kérdés

Szélesség:

37 cm

Magasság:

3 cm

Hossz:

42 cm


Ezek a hatizsakom parameterei. A wizzairnel kezipoggyasznak 40x30x20 a megengedett. A tetejenel azt mondom nem pakolom tele. Nade oldalt? :( delben megyek holnapnes nem lesz idom taskat venni. Igy is neccesen ferek el.


Mit tehetnek?

18/L


Koszi💙💙💙



2020. márc. 5. 04:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt a 3 centis magasságú táskát én el nem tudom képzelni ...


Igazából egy akkora keretbe kell beférnie, mint a megengedett. Ha ez egy rugalmas anyagú táska, akkor ne pakold tele, összenyomod és kész. Ha nem rugalmas és nem csak fogantyú vagy kerék lóg ki, akkor a. imádkozol, hogy ne ellenőrizzék le és ha mègis megteszed, szó nélkül kifizeted a vaskos pótdíjat

b. előre befizetsz egy nagy csomagot, így nyugodtan mész a reptérre és olcsóbban megúszod, mint a. opció rosszabbik forgatókönyve esetén.

2020. márc. 5. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne pakold tele. Ha nem feltűnően nagyobb, mint a keret, akkor nem fogják ellenőrizni.
2020. márc. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem 40x35x25ös a hátizsákom, de puha és összenyomható, ha nem pakolom tele, simán belefér a keretbe. Ha nem merev a hátizsák, akkor nem lesz semmi gond.
2020. márc. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Megszívtad. Egyre komolyabban veszik, már nemcsak a fapadosok is.

Vita esetén mindig jön a keret. Ha befér jó, ha nem, fizetsz. Én például direkt ezért csináltam vízhatlan vászonból táskát. Méreteset, pár éve. Aztán csökkentették a méretet. De a táska mindenhová befér.

2020. márc. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha tényleg 3, átlósan befér
2020. márc. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!