Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Megyek Hawaiira vihetek oda...

Megyek Hawaiira vihetek oda kutyát?

Figyelt kérdés

Nyár végén utazok Hawaiira 3 hónapra.Már minden elvan rendezve (ESTA,útlevél,papírok stb)


De egyetlen egy dolog még nincs. Amire ha nincs is megoldás akkor sincsen baj..


Kutyát hogyan lehet kivinni? Egy kis testű kevér kutyáról van szó. Egyedül megyek Hawaiira. De a kutyámat elvinném magammal.


Aki tud ezzel pontos infót adni az irhat privátot is.


N


2021. ápr. 5. 17:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
30%
A helyedben kitömetném. Az a legegyszerűbb - és szerintem az egyetlen járható - út.
2021. ápr. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
68%
A legtöbb állatot nem 30 órás repülőutakra tervezték, simán előfordulhatnak halálos légzési vagy keringési problémák, inkább maradjon a szüleidnél. Amúgy bagatellizálod az anyagi oldalát, de sokszor egy állat szállítása többe kerül, mint egy emberé, egy Budapest-Honolulu távon egyáltalán nem lepne meg, ha egy millió forint feletti összegről beszélnénk, az meg már egy hónap elég kényelmes hawaiiozás (nyilván feltéve, hogy huszonévesen nem tartod alapnak a Waikikire néző ötcsillagos szállodákat, ha igen, akkor tényleg tök mindegy az ár, viszont akkor a javát nem te spóroltad meg).
2021. ápr. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Tessék? Mint említettem több éve ezen spórolok és több milliót tettem erre félre. Plussz most adtam el az autómat (amit nem apuci anyuci vett!hanem én a saját keresetemből) is. 26 millió forintom van jelenleg. 3 hónapra megyek és végig szállodában leszek 4 csillagosban Honoluluban. Az utolsó forintig az én pénzem és én spóroltam meg. Basszus láthatatlanba ilyen durván ítélkezni csak azért, mert fiatal vagyok. Tudom, hogy mennyit utazok stb. Egyébként ma mindent elintéztem amit tudtam ezzel kapcsolatosan. És átszállásom is lesz ami plussz költséggel fog járni, DE felvihetem a fedélzetre tehát mellettem utazhat végig. 😎 Annyi, hogy a légitársaság irányába már jelezni kellett és jöv.héten még van pár papírozás hátra ennek kapcsán.na de kössz a semmit chaoo😋
2021. ápr. 6. 23:37
 14/15 anonim ***** válasza:
68%

Nézd, ne csodálkozz a kétségeken, olyan diskrepanciák vannak a sztoriban, ami alapján elég nyilvánvaló, hogy fejben utazol és éppen ez most itt a hobbid.


Ami a legnyilvánvalóbbá teszi és idióta vagyok, hogy nem esett le, az az, hogy az USA a vírus miatt jó rég nem ad ki ESTA-t, amit Biden további határozatlan időre megerősített, te meg azt írod, hogy már megkaptad. Csak tudnám mi értelme az ilyen jellegű kamunak. Értelemszerűen azokat akarod kifigurázni, akik hasonló kérdéseket tesznek fel, pedig tényleg vannak fiatalon jól kereső és drágább helyre utazók, maximum te nem tudod elképzelni.

2021. ápr. 7. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
68%
Ismét kiderült, hogy a pénzzel nem jár együtt az intelligencia. :)
2021. ápr. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!