Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Hogyan tudom egyidejűleg...

Hogyan tudom egyidejűleg igénybe venni a Booking.com-on a Wizzair pontokat és a mobilapplikációs kedvezőbb árat?

Figyelt kérdés
Az 5%-os wizzair pontok visszatérítést úgy kapom meg, ha a wizzair oldaláról lépek a booking.com-ra, viszont sok szállás esetén van "mobilon elérhető ár". Hogyan tudok a wizzair applikációről a booking.com applikációra bejelentkezni, hogy mindkét kedvezményt igénybe tudjam venni?

2021. ápr. 21. 17:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha a telefonon rajta van egy applikáció és megnyitod a honlapos verziót, akkor nem alapból az applikációra vált?


Nekem pl. booking.com-nál így van.

Wizzair applikáció nincs fenn.


Amikor telefonon a Wizzair honlapjáról átirányít a booking.com-ra vagy valahogy átkerülsz akkor nem az applikáció indul el?


Egyébként amikor Wizzair vagy bármi ilyen visszatérítés, pontok, bármi jár, akkor nem úgy van, hogy valamilyen promóciós kódot kell megadni pl. a booking.com foglalás során?

Pusztán átirányításból érzékeli, hogy te onnan "jöttél" és így ad pontokat, visszatérítést?

Nem ismerem csak kérdezem, elég furcsa lenne.

2021. ápr. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

OK, Wizz app-ból nem működött, böngászőből OK.

Wizzair számlaszámot kell megadni a foglalás során, 9 jegyű.

2021. máj. 3. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!