Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mennyi idő Svájcból a hazaút...

Mennyi idő Svájcból a hazaút repülővel, mindent beleszámolva?

Figyelt kérdés

Legfőképpen azok véleményére vagyok kíváncsi, akik Svájcban élnek, és rendszeresen hazautaznak Magyarországra meglátogatni a családot.


Onnantól számítva, hogy elhagyod a lakásod, mennyi idő alatt jutsz haza? Repülőtérre kiérni, repülőtéren kiállni a sort, mindent beleszámítva.


És mennyire nehéz repülőjegyet szerezni? Tehát mennyivel előtte kell eldönteni, hogy mikor akarsz hazautazni?


Minden ilyen hazautazással kapcsolatos részletre kíváncsi lennék, idő, elérhetőség, ár szempontjából is.


Valamint hogy mely városokból megy közvetlen járat, átszállás nélkül.



2021. máj. 1. 13:22
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
És mi közöd lenne neked ahhoz? Érdemben ide sem tudtál egy hasznos, informatív hozzászólást sem produkálni, erre senki nem kíváncsi, és az sokat elmond rólad, hogy nincs ennél jobb teendőd.
2021. máj. 1. 20:41
 12/36 anonim ***** válasza:
44%
Hát amilyen a kérdés, olyanok a válaszok...
2021. máj. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
Csak a te válaszaid ostobák, érdekes módon másik válaszoló tudott informatív módon hozzászólni, és gyanítom, hogy lesz még más is.
2021. máj. 1. 20:48
 14/36 anonim ***** válasza:
100%
4 óra 39 perc. Ha a Liszt Ferenc Repőlőtéren megállok pisilni, akkor 4 óra 41 perc.
2021. máj. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
87%
Jajjistenem.. a nővérke megint elfelejtette lekapcsolni a wifit az elmeosztályon ....
2021. máj. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
75%
#10: 👍👍👍 😂😂😂
2021. máj. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
84%

#2: és az milyen relevanciával bír számodra, ha én most végigvezetem, hogy St. Gallen, Ilgenstraße 10-ből mennyi idő alatt jutok át Zürich Kloten-re, majd onnan a bp-i járattal Lisztferihegyre, és onnan mondjuk Szentendre belvárosba....????


Valamiféle statisztikát akarsz készíteni, hogy random magyarok hány percet töltenek el utazással Svájci lakhelyük és magyarországi célállomásuk között...????

2021. máj. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:

Ami számomra igazi relevanciával bír, az Zürichben a repülőtérre való belépés és "Lisztferihegyen" a repülőtérről való kilépés közötti idő.

Ez az utazás idejének a nagy részét kiteszi, és ez a dolog leginformatívabb része. A többi, hogy onnan hova, már csak érdekesség, vagy egyszerűsítés, ha valaki nem annyira nézi közben az időt, csak azt tudja, háztól házig mennyi idő alatt jutott el.


Azt tudom, hogy másfél-két órával ajánlott a repülőtéren megjelenni, mert sorbanállás, csekkolás, stb. Bár csak egyszer repültem eddig életemben, ezért nem vagyok annyira tájékozott.

Azt mertem feltételezni, hogy mint ahogy annyi minden másban, esetleg ezen a téren is gördülékenyebb lehet Svájc egyes repterein ez a folyamat, és talán hamarabb tud bejutni az ember, nem kell 2 órával előtte érkezni hanem elég 1, és hasonlók - nem tudom, ezért akartam erről informálódni. Leszállás után a kijutás pedig szintén.

És az is lehet, hogy Svájcon belül a különböző repülőtereken is különböző ideig tart ez.

Szokott-e késni a repülő az előzetesen megadott érkezéshez képest, esetleg hamarabb érkezik-e.



És ha az ilyen bizonytalanságokat összeadogatjuk, kijöhet a hazaút egésze 4-5 óra alatt is, de tarthat akár 7 órát is. És az azért nem mindegy, befolyásolhatja a döntésemet azt illetően, honnan fogadok el esetleges állásajánlatot.

2021. máj. 2. 14:17
 19/36 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem beszélgessetek a palival, aki állítása szerint Alaszkában vett farmot, és egy ottani magyar nőt vett el.
2021. máj. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam volna, hogy túl magas elvárásnak bizonyul az, hogy kapok pár informatív kommentet.
2021. máj. 2. 14:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!