Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mennyi idő Svájcból a hazaút...

Mennyi idő Svájcból a hazaút repülővel, mindent beleszámolva?

Figyelt kérdés

Legfőképpen azok véleményére vagyok kíváncsi, akik Svájcban élnek, és rendszeresen hazautaznak Magyarországra meglátogatni a családot.


Onnantól számítva, hogy elhagyod a lakásod, mennyi idő alatt jutsz haza? Repülőtérre kiérni, repülőtéren kiállni a sort, mindent beleszámítva.


És mennyire nehéz repülőjegyet szerezni? Tehát mennyivel előtte kell eldönteni, hogy mikor akarsz hazautazni?


Minden ilyen hazautazással kapcsolatos részletre kíváncsi lennék, idő, elérhetőség, ár szempontjából is.


Valamint hogy mely városokból megy közvetlen járat, átszállás nélkül.



2021. máj. 1. 13:22
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
77%

19: REMEK ötlet! :-)))


és biztosan kap jótanácsot zöldkártya ügyben is, hátha meggondolná magát, és mégsem Svájcban akar dolgozni... :-D :-D :-D


Kérdező, amúgy a nyelvtudással hogyan állsz...?


(tudom, fölösleges a kérdés... :-D)

2021. máj. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
68%

18: és milyen plusz információt jelent neked, hogy valaki 1,3 kmről vagy 135 km-ről mennyi idő alatt ér Klotenre???


:))))

2021. máj. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:

Folyékonyan megy az angol és a német is, MSc diplomám is van, jók a kilátások. Már eleve külföldön helyezkedtem el szakmán belül(Ausztriában).

Sok lehetőségem adódhat, és figyelembe akarok venni minden szempontot.


De ez az én kérdésem ott fent, erre kéne válaszolni, nem visszakérdezni, hogy miért érdekel.

2021. máj. 2. 16:52
 24/36 anonim ***** válasza:
68%

Aha. Folyékonyan beszélsz németül, de magyar fórumon próbálsz érdeklődni magyaroktól, hogy mennyi idő alatt lehet kiérni Kloten-re...


:-DDD

2021. máj. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:

Ha nem tűnt volna fel, nem az volt a kérdésem lényege, hanem az utazás többi része.

Figyelj, ez az oldal azért jött létre, hogy az emberek kérdezni jönnek valamit, és aki tud rá válaszolni érdemben, azzal hasznos információcsere zajlik.

Az ilyen lúzereknek mint te, akik idetévednek "beszélgetni", mert ennyire nincs jobb dolguk, nehezen értem meg, miért éri meg ilyen kommenteket írni.

2021. máj. 2. 17:01
 26/36 anonim ***** válasza:
57%
Igen MSC diplomád van, de nem tudod kiguglizni, hogy mely svájci városokból repülnek járatok Budapestre:D
2021. máj. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:

Miért éri meg neked az időt erre pazarolni, hogy idejársz kötekedni? Az egy dolog, hogy ez a lúzerek szokása, de nem gondoltál még arra, hogy ha hasznosabban töltenéd az idődet, esetleg jutnál valamire az életben, és esetleg nem lennél többé lúzer? És ez minden hozzád hasonlónak is szól.

Légyszi ne vidd már le a színvonalat ennyire.

2021. máj. 2. 17:10
 28/36 anonim ***** válasza:
58%

26: szerintem azt hiszi, hogy te én vagyok... :-D (21-22-24)


Pedig nem. :-D

2021. máj. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:
Ismerem a fajtádat, egyek vagytok lényegében: A lúzerek, akiknek nincs ennél jobb teendőjük.
2021. máj. 2. 17:19
 30/36 anonim ***** válasza:
60%
Igen, te jössz ide olyan dolgokat kérdezgetni, hogy menyni idő kijutni Svájcba a reptérre (az mindegy hogy melyik városból:DDD), illetve ha nem 4 óra alatt jutsz haza Magyarországra, csak 7 óra alatt, akkor már el sem fogadod a svájci állásajánlatokat:D Mi vagyunk a lúzerek, valóban.
2021. máj. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!