Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mennyi idő Svájcból a hazaút...

Mennyi idő Svájcból a hazaút repülővel, mindent beleszámolva?

Figyelt kérdés

Legfőképpen azok véleményére vagyok kíváncsi, akik Svájcban élnek, és rendszeresen hazautaznak Magyarországra meglátogatni a családot.


Onnantól számítva, hogy elhagyod a lakásod, mennyi idő alatt jutsz haza? Repülőtérre kiérni, repülőtéren kiállni a sort, mindent beleszámítva.


És mennyire nehéz repülőjegyet szerezni? Tehát mennyivel előtte kell eldönteni, hogy mikor akarsz hazautazni?


Minden ilyen hazautazással kapcsolatos részletre kíváncsi lennék, idő, elérhetőség, ár szempontjából is.


Valamint hogy mely városokból megy közvetlen járat, átszállás nélkül.



2021. máj. 1. 13:22
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:

Én legalább hasznos infó reményében jöttem ide. Hogy te miért jössz ide ezt írni, inkább az elgondolkodtató.


Az utazási idő pedig számomra fontos, mert gyakran járnék haza, és lehet, hogy ha kapok egy álláslehetőséget Zürichban, és egyet Bécsben, és nehéz eldönteni mert hasonlóan jó a kettő mindent figyelembe véve, akkor jelenetheti az a különbséget, hogy amúgy mennyire gyors és könnyű hazautazni.

2021. máj. 2. 17:31
 32/36 anonim ***** válasza:
21%
Jó, álmodozz még egy sort! :) Szervusz!
2021. máj. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
"Ami számomra igazi relevanciával bír, az Zürichben a repülőtérre való belépés és "Lisztferihegyen" a repülőtérről való kilépés közötti idő.". -- Elöször is Zürich Kloten vonattal elerhetö, csak egy mozgolepcsön kell felmenned, es a repteren vagy. Szuper atlathato itt minden, teljesen gyorsan mennek a dolgok. Vagy online check-in-t csinalsz, vagy ott helyben. Nagyon gyorsan megy minden. En egy oraval elötte szoktam menni. Repüles kb. 1 ora 20 perc. Bp-en is szerintem gyorsan megy a csomagkiadas. Tehat ZRH-Kloten- Bp kb. 4 orat vesz igenybe.
2021. máj. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Hűha, ez így sokkal jobban hangzik, mint amire számítani lehetett. Így hamarabb hazaérnék Svájcból, mint a jelenlegi Ausztriai lakhelyemről.


Már ezért a válaszért megérte megkérdezni. :)

2021. máj. 5. 08:31
 35/36 anonim ***** válasza:
100%
Szivesen. Ez a netto idö, ahogy kerdezted - belepes-kilepes - között. Zürichböl a repter vonattal a Hauptbahnhofrol ca. 20 perc, a vonatok a repterre ca. 15 percenkent jarnak.
2021. máj. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
39%
Mondjuk ezek az időadatok abszolút hozzáférhetőek a neten...
2021. máj. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!