Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Wizzair légitársaság telefonos...

Wizzair légitársaság telefonos ügyfélszolgálatának a számát valaki? Egy csomó számot hívtam,de szét kapcsol!

Figyelt kérdés
Egy betűt lehagyott a vezetéknevéből a repjegyen megadott névhez a rendelő (aki nem én voltam!),de a Wizzair oldalán talált telefonszámok egyszerűen nem kapcsolhatóak :/

2021. jún. 23. 22:28
 1/9 A kérdező kommentje:
Az online átírást próbáltuk telefonos app-al illetve számítógépen is,de a megerősítés után nem történik semmi, a név ugyan úgy hibás marad.
2021. jún. 23. 22:33
 2/9 anonim ***** válasza:

Egy betű miatt ne görcsölj, de komolyan. Teljesne rendben lesz a dolog.

Egyébként ha meg mégis javítanád ott a fizetős telefonjuk száma az oldalukon.

2021. jún. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ, remélem igaza lesz :)

Az emelt díjas telefonszámok sajnos erről a hálózatról nem hívhatóak ami nekem/nekünk van.

2021. jún. 24. 07:36
 4/9 anonim ***** válasza:

Vedd biztosra, nem egyszer repültem már elüt9ött névvel.

Egyébként hívhat az emeltdíjas szám, cska nem a munkáltatódtól, mert az joggal tiltja, hanem a saját telefonodról. :) Arról menni fog, ha az megnyugtat.

2021. jún. 24. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Saját telefonról hívtuk,német hálózat, minden lehetőséget kipróbáltuk, de ki is van írva hogy az emelt díjas telefonszámok nem minden hálózatról elérhetőek.

De tényleg köszönöm a válaszát,megnyugtatott :)

2021. jún. 24. 09:13
 6/9 anonim válasza:

06-1-5777505 special assistance.

1 betue elirasa nem gond.

2021. jún. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
06-1-6777505 bocsi, elirtam magam...
2021. jún. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2021. jún. 30. 16:20
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne is telefonálj abban az esetben, ha a neved olyan hosszú, hogy éppen a legutolsó betű magadt le. A kitöltendő űrlap rubrikájának mérete korlátozza.
jan. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!