Asapferg kérdése:

Tenerife, Dubai?

Figyelt kérdés
Tervez valaki iden nyaron/osszel az emlitett helyekre csoportosan, vagy csaladdal utazni?

2021. júl. 14. 01:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem Tenerife hanem Fuenteventura és igen tervezünk csak realitása nem sok van. Minden évben októberbe mentünk csak most a covid miatt hanyagoltuk.
2021. júl. 14. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

Épeszű emberben fel sem merül, hogy november előtt az Emirátusok közelébe megy. Egyszer kellett munkaügyben mennem júliusban, 50 fokot mutatott többször a hőmérő, amíg fent van a Nap, addig csak különböző légkondis szobák között szalad az ember. És csak utána jön az a probléma, hogy Dubajban nem nagyon van semmi, ha csak nem szeretnél a sivatagban síelni vagy nagyon drága butikokba mászkálni. A város egyéb látványosságai 1-2 nap alatt megnézhetőek, utána meg marad egy nem különösebben jó tengerpart.


Tenerife ennél azért sokkal jobb, de az meg a semmi iránt nem érdeklődő nyugati turisták miatt borzalmas.

2021. júl. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2/ kiválóan összefoglaltad
2021. júl. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Felreertettetek, teljesen tisztaban vagyok a korulmenyekkel, en is Dubairol beszelem le a barataimat november elotti idoszakban. Mas miatt tettem fel a kerdest, de nem irhatom le ide, mert torlesre kerulne.🙂 Szoval ha valaki megis utazna, az privatban irjon ram nyugodtan🙂
2021. júl. 14. 11:36
 5/8 anonim ***** válasza:
Hogy tudtad ezt a ket helyet egy lapon emliteni. Ep eszu ember par napot tud eltolteni Dubai-ban, hacsak nem ott dolgozik. Atszallasnal korulnezni. De mi van ott? Mit lehet csinalni?!
2021. júl. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azt nem ertem igazabol, hogy leirtam azt, hogy nem magam miatt kerdezem, de idejossz tudatni, hogy te mekkora zsenialitas vagy. Annyit irtam, ha valaki tervez odautazni, akkor irjon ram, ennyirol szol a kerdes. Ismerem mind a ket hely sajatossagait, Dubai kifejezetten nem vonz engem sem, ebben egyetertunk, de nem tudom mibol szurted le hogy egy lapon emlitem oket.
2021. júl. 17. 14:07
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, en Dubaiba utazom a tarsammal november közepen.
2021. okt. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindkettö mas. Tenerife termeszet, Teide, ocean, palmafak. En imadom Dubait, rengeteg mindent lehet ott latni. Föleg a szenzacios epiteszeti zsenialitasok ragadtak meg. No meg Abu Dhabi sincs messze, lehet autot berelni, igy a legjobb. A Louvre muzeum es a Al Zhajed mosque fantasztikusak.
2022. febr. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!