Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Nem felelőtlenség most repülőv...

Nem felelőtlenség most repülővel utazni?

Figyelt kérdés
2021. aug. 19. 10:26
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
50%
A vírus az exotikus gyümölcsökkel is behozhatják az országba, mégsincs megtiltva a kereskedelem.
2021. aug. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
74%
A repülőgépek egyáltalán nem üresek, sőt. Egyébként én nem tartom felelőtlenségnek, nekem édesapám Olaszországban él, és örültem, hogy végre meg tudtam látogatni. Egyébként meg be vagyok oltva, hordom a maszkot (otthon is :) ) és odafigyelek a higiéniára. Ennél többet szerintem nem lehet csinálni, de aki ezeket sem tudja megtenni, na az a felelőtlen.
2021. aug. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
87%
Ateltházas focimeccsek megaturul-pride sokkal gázosabb.
2021. aug. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
57%
Másfél évet be voltunk zárkózva. Annam ellenére, hogy csak halaszthatatlan orvosi ellátásra mentem el otthonról meg nagy ritkán biltba, de azt is inkább kiszállíttattam, vártam kerüljön már ránk is sor, jusson oltás. Erre tavasszal beszoptam a brit mutánst és lefertőztem a családot, akik ugye velem együtt nem mentek sehova. Szerintem a fogorvosnál ragadt rám. Egyedül ott nem volt rajtam ffp2-es maszk mert ott nem lehet és gyors egymásutánban mentünk be. Júniusban aztán be lettünk oltva, én innentől leszarok mindent és mindenkit. Oltassa be magát vagy dögöljön meg, már mindenkinek jut oltás és valamelyikkel mindenkit be lehet oltani mindegy hány éves, mi baja stb.
2021. aug. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Victor C. ***** válasza:
55%

A nyomorúségos kérdés átlátszó. Másokat akar felelőssé tenni a saját egészségéért. EZÉRT használja a pejorativ "felelőtlenség" szót.

Ez nem igy működik, ez nem kommunizmus.

A te saját egészségedért TE, és te kizérólag vagy felelős, SENKI MÁS.

Ha gyáván, tudatlanul, rettegsz és fóbiád van a Virustól (USA elhalálozási ráta 6o év alattiak: 0,03%) akkor TE(!) ne ülj repülőre és a többi ember döntését te NE elemezd, firtasd és kérdőjelezd.


Ülj a szobádban, beoltva kétszer-háromszor, 3-4 maszkkal és rettegj.

2021. aug. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
13%
És mi van esetleg, ha nem is vírusrettegő, hanem egy klímaborzasztó hülyegrétivel van dolgunk, és a repcsigépek ökológiai, mosatlan, büdös lábnyomáról nyavalyog?
2021. aug. 28. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
68%
16# a vírusra van kihegyezve, mivel írja is, hogy "felesleges tömegközlekedés bármilyen formája".
2021. aug. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%
Hát ez az! Tűnjfel Viszketeg Grettya is inkább kontikizett egyet hunyat felé.
2021. aug. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, nincs mindenki autója. Akinek nincs, az üljön a valagán?
2021. szept. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!