Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Repülés közben hogy lehet...

Repülés közben hogy lehet szóba elegyedni valakivel?

Figyelt kérdés
Egyedül utazva.

2022. jan. 3. 12:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A melletted ülővel kezd.
2022. jan. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Kicsit konkrétabban? Mit mondjak neki?
2022. jan. 3. 13:12
 3/13 anonim ***** válasza:
52%
Hello! Iszunk valamit a nagy izgalomra?
2022. jan. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%
Miért akarnál szóba elegyedni vele? Hallgass zenét, olvass, aludj! Nekem baromira nem lenne rá igényem, hogy egy vadidegennel kelljen kényszerből beszélgetnem.
2022. jan. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%
Remélem sehogy, engem baromira idegesit az ilyen, volt már h el is ültem.
2022. jan. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

"Mit mondjak neki?"


Pl.:

Zuhantál már le?

2022. jan. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
56%
A beszélgetést én javasoltam, tehát illik reagálnom: Miért ne állhatna szóba valaki a repülön a mellette ülövel ? Van, aki inkább elül onnan, mert békét akar - nem tartom helyesnek - de megértem. A vonaton is szóba elegyedenek az emberek egy kabinban, vagy sem ? Föleg, ha valaki tanácstalan. Egyenesen meg lehet kérdezni, hogy, ha nem ismered ki magadat az átszálláskor, akkor tud-e az illetö segíteni ? Ez egyáltalán nem szégyen, vagy kellemetlen.
2022. jan. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
97%
Ha segítségre van szükséged, az más tészta, de ilyen felesleges csevegésre, hogy "milyen szép az idő ma reggel, meg "Te mit fogsz megnézni Brüsszelben?" stb kevés embernek van ingerenciája. Inkább kínos, mint szórakoztató.
2022. jan. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
94%
Jó napot kívánok, elnézését kérem, ha zavarnám, de Brüsszelben nekem át kell szállnom egy másik gépre, hogyan müködik egy ilyen dolog ? Nem ismerem ki magamat. Tudna esetelg ön majd nekem eligazítást adni, ha ott leszünk ?
2022. jan. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nincs veletlenul egy folosleges ejtoernyod? En otthon felejtettem :)))
2022. jan. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!