Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Szerintetek érdemes csak...

Szerintetek érdemes csak kézipoggyásszal a világon bárhová elutazni?

Figyelt kérdés

Őszintén sajnálnék egy feladott poggyászra pénzt kiadni.


Mennyire lenne ciki egy kézipoggyásszal nekimenni a világnak?



2022. máj. 14. 14:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
71%
Elfer benne minden, amire szukseged lesz?
2022. máj. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%

Én épp nemrég mentem 3 napra Nápolyba egy Ryanair- kompatibilis kézipoggyásszal. Bőven elég volt.



Időtartam, hely, időjárás, igények függvénye.

2022. máj. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
97%
Én Montenegróba fogok menni 5 napra egy hátizsákkal nyáron, annál hosszabb időre már neccesebb lenne. Hosszúhétvégékre szerintem működik, vagy ha többen utaztok, akkor egy nagy bőröndöt adjatok csak fel és a többiek meg sima basic jeggyel mennek szintén csak hátizsákkal.
2022. máj. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
97%
Nyugodtan. Olcsóbb európai jegyeknél felesleges költeni rá. Nekem 2 hétre is elég volt egy hátizsák: 5 naponta mostam a hostelben, piperedolgokat ott vettem meg.
2022. máj. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
96%

Rengeteg helyen voltam már csak kézi poggyásszal és még fényképezőgép, sőt volt, hogy állvány is belefért.


Nyáron/meleg helyen nem kell sok vastag ruha. Felesleges holmikat ne vigyél magaddal. Ami nélkülözhető, olyat ne vigyél.

2022. máj. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Simán. Ha faszi vagy, akár egy hétre is elég a cabin trolley. Ha módod van rá, ott is pótolhatod a ruhatárad, ha kell valami.

Mondjuk, ha eleget repülsz, frequent flyerként Air France/KLM-nél ingyen adhatod fel a 23 kilós csomagod, 40-50 ezer forintot megtakarítva alkalmanként. A dolgozó népet szolgálod!

2022. máj. 27. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
67%
Ja, tengerentúli utaknál
2022. máj. 27. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 NTBS ***** válasza:
52%
Igen, ha elég annyi holmi.
2022. jún. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
En mentem mar repulovel 3 napos kirandulasra, ugy hogy csak egy kezipoggyaszom volt. Sokkal tovabb is tudtam volna maradni a cuccaimmal ha 3 naponta mosok
2022. szept. 2. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig csak Európában utaztam de szinte mindenhova kézipoggyásszal. Így már van egy kis rutin, hogy mit vigyek, ami belefér a limitbe. Eddig mindig belefértek a fontosabb dolgok. Persze kint nem csaptam nagy shoppingolást, de nem is azért mentem, hogy ilyenekre költsem el a pénzt. Részemről bemenni egy látnivalót megnézni, vagy enni valami helyi finomságot többet ér, mint bevásárolni kint. Ezért bőven elég volt a kézipoggyász. Azért ha egy 2 hetes amerikai útra mennék, oda már vennék feladott poggyászt, de általában rövidebb időre utazok. (kevés a szabadságom, meg a pénzem, de azért igyekszem megragadni a lehetőségeket)
2022. dec. 4. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!