Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Jó ez a ruha repülőre?

Jó ez a ruha repülőre?

Figyelt kérdés
Fekete biciklis nadrág, fehér póló és papucs. Ez jó repülőre, vagy gáz, ha sportosabban öltözök és inkább hétköznapi ruhát vegyek (pl farmer)? 18/L

2022. júl. 8. 14:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
23%
A röpcsi melyik osztályán utaznál, és hova érkezel meg, mi az utazás célja. Milyen hosszú az út a lakástól a célpontig? órákon keresztül „pelenkában” nem lehet kellemes.
2022. júl. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kényelmetlen a papucs, nem jó mezítláb lenni a repülőn. Fázna a lábam. Vékonyabb sportcipőt húznék zoknival.
2022. júl. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
46%

miért pont bicajos nadrág?

Én tuti valami utcai öltözéket vennék fel.

2022. júl. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
17%
Ugyan a francia etikett szerint legalább fekete alsó és csokornyakkendő dívik egy ilyen utazáshoz, de ha jól tetteted a hülyét, el fogják neked nézni a hülyegyerek alsódat.
2022. júl. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Olyat viselj, ami számodra kényelmes, főleg, ha esetleg hosszabb repülőút lesz. De a papucs semmilyen szempontból nem praktikus, azt a helyedben biztos lecserélném egy jól szellőző sportcipőre.
2022. júl. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
79%

Bringás nadrágban semmikép nem tartom jó ötletnek a betét miatt. Nem kellemes, meg furcsán is néz ki járás közben a pelus. Papucs sem jó ötlet.

És az első kérdései is teljesen jogosak, mind.

2022. júl. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
35%
Honnan veszitek ezt a betét-pelenka dolgot? Lemaradtam valamiről?
2022. júl. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Biciklis nadrágot ír. Onnan vesszük. Az attól bringás, hogy van benne ilyen.


Ehhez hasonló:

[link]

2022. júl. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Én ilyen nadrágra gondoltam

[link]

2022. júl. 8. 16:48
 10/17 anonim ***** válasza:
0%

Betétes vagy betét nélküli? A bringás a betétes.

És még mindig jogosnak érzem a kérdéseimet, amelyeket az elsőben feltettem.

Ha ez egy strandolós járat, turista osztálya, ahol mindenki pancsizni tart a tengerhez, akkor talán jó. Még nem repültem, nem tudom milyen a hőmérséklet a kabinban. Lehet, hosszú nadrág praktikusabb lenne.

2022. júl. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!