Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Repülőjegy vásárlásánál olyat...

Repülőjegy vásárlásánál olyat hogy ne kelljen mrgadni a dátumot hogy csinálok?

Figyelt kérdés

Még sose vettem repjegyet, viszont most másik kontinemsre, ezért minden fillér számít.

Wizzairnél látom, hogy mutatja, hogy melyik napon a legolcsóbb és ezt ki is lehet választani, viszont semmilyen más oldalon nem látok ilyen opciót, mindenhol a pontos dátumot kell beírnom, és amiatt lehet több 10ezret bukok. Milyen oldalak vannak ahol ezt meg lehet csinálni? Nekem pont jó lenne ilyen opció, mert napoknál rugalmas vagyok.



2022. júl. 12. 17:22
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Google flights a barátod
2022. júl. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
Ryanairnél is van, csak ott oszlopdiagramban és először egy random dátumot kell beírni, de utána már látod a többit is összehasonlításképp.
2022. júl. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha ott van a tagek közt a Skyscanner, akkor nem értem miért nem találod, amikor azon az oldalon is felajánlja. Mondjuk én a Google Flightsot jobban szeretem, de ez szubjektív.
2022. júl. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Skyscanner, Legolcsóbb hónap opció.
2022. júl. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!