Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A repülőjegy vásárlásakor nem...

A repülőjegy vásárlásakor nem tudtam egymás melletti helyeket foglalni. Van lehetőség erre beszálláskor a reptéren?

Figyelt kérdés

Amikor vettem a jegyet nem volt már kiválasztható két egymás melletti hely, ezért nem is választottam. Amikor kimegyek a reptérre lesz lehetőségem arra, hogy ilyet kapjunk? Vagy mi módja van annak, hogy egymás mellett ülhessünk?

Air China, és sajnos nincs magyar telefonszámuk, tehát nem tudtam megkérdezni. (A China-airlines nem ők.)


2016. nov. 16. 15:24
 1/3 anonim ***** válasza:
60%
Ha már nem volt egymás mellett 2 választható, akkor nem is lesz.
2016. nov. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
30%

Ha a foglaláskor nem volt szabad hely, akkor valószínűleg a beszálláskor is csak úgy találsz, ha valaki(k) nem utaznak.

De ennek megválaszolása a jóslás kategóriába tartozik.

Azt megpróbálhatod, hogy fölhívod az ügyfélszolgálatukat és megkérded, de valószínűleg csak angolul állnak majd szóba veled. (Vigyázz, ne a China Southernt hívd)

2016. nov. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
72%

az ugy van, hogy a legitarsasagok az ulesek 80%at kozzeteszik, amiket az utasok a legitarsasag oldalan vagy a repjegykereso oldalakon le tudnak foglalni. Ha azt latod, hogy mar nincs hely, az nem azt jelenti, hogy nincs hely, mindossze annyit, hogy online mar nem lehet helyet foglalni.


Kismillio jegyet foglaltam mar a fonokomnek, a csaladjanak, meg sajat magamnak is, es amikor mar nem latom a jegyeket online, akkor telefonon el lehet intezni, illetve a repterre idoben kimenve meg siman lehet varialni a szekekkel. Sot, egyszer volt egy olyan is, hogy 22a es 22b online azt mutatta, hogy mar foglalt. Felhivtam a legitarsasagot es azt mondta a holgy, hogy a hely foglalt. Mondom oke, de igazabol azert telefonaltam, hogy tolokocsit kerjek, mert az egyik rokonom mozgasserult es fog neki kelleni. Azt mondja a no, ja az mas, akkor 22a es b az szabad, es odaadta nekem! Vagyis egy rakat helyet fenntartanak a raszoruloknak, amiket vagy a telefonos kiscsaj oda tud adni, vagy a repterre koran kierkezve a pultos kiscsaj fog tudni odaadni.


Meg nincs veszve semmi. Raadasul a gepen meg siman megkerdezheted a legikiserot hogy tud e segiteni. Engem mar egy tucatszor megkertek, hogy uljek at mashova, hogy a csaladosok egymas mellett tudjanak ulni. Es olyan is volt hogy megkertem a legikiserot hogy segitsen egymas melletti szeket talalni es azt mondta nincs ideje, en meg fogtam magam es megkerdeztem 2 embert es a harmadik azt mondta persze szivesen cserel velunk, hogy egyutt tudjunk ulni.


Sok sikert es jo utat!

2016. nov. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!