Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Milyen etelt szolgalnak fel a...

Milyen etelt szolgalnak fel a KLM legitarsasag jaratain egy 12 oras repulout soran?

Figyelt kérdés
Jovo tavasszal utazunk Fokvarosba a KLM-el, es a repulojegy araban etel is van. Mit szolgalnak fel? Errol nem talalok informaciot.

2022. aug. 31. 20:23
 1/4 anonim válasza:
80%
Google lesz a te barátod -> “klm meal” rengeteg fotó, YouTube videó és blog bejegyzés van. Értelemszerűen nem ugyanazt szolgálják fel mindig minden járaton, úgyhogy jó kérdés, pont ti mit fogtok kapni.
2022. aug. 31. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Dehogynem találsz. KLM honlap


[link]

2022. szept. 1. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Meg az attól is függ, hogy mikor repülsz, pl a reggeli más mint az ebéd.

Tapasztalataim szerint az ebéd/vacsoránál van 2 választási lehetőség, vagy ha előre szólsz, hogy speckós étrendes vagy (pl gluténmentes vagy kóser), akkor csak egyféle kaját adnak neked.

Én pl élveztem az ételeiket, nem éttermi kaják, de finomak és melegek.

2022. szept. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Azért turista osztályon csodára nem kell számítani. Szerintem elfogadható minőséget adnak, a légitársaságok között jó közepesnek mondanám a kajájukat. Arra jó, hogy ellegyél a hosszú úton, ne éhesen szállj le a gépről.

Érdekes, de az Air France kenterbe veri őket a választékban és minőségben is, ők kiemelkedőek. Amilyen jó az Air France, annyira ótvar a Lufthansa és sajnos egyre rosszabb. Egy ideje már pl. megszüntették a választhatóságot, nincs már "chicken or pasta?", csak egy fajta van, nekem legutóbb paradicsom püré konzervvel leöntött csőtészta. Direkt megkérdeztem, hogy a másik elfogyott, vagy mi van? Azt válaszolták, hogy nincs már másik.

De a KLM ennél sokkal jobb.

Ha KLMnél veszed a jegyed, Amerikába sokszor a partnerük, a Delta üzemelteti a járatot talán valamivel jobb a kajájuk a KLMnél, de amiben kiemelkednek, az a pohárméretük. Az európaiakhoz képest legalább dupla méretű poharakat használnak és jól meg is töltik borral, vagy amivel kéred.

Az európai jarataikon a KLM(pl. Ferihegy-Schiphol) vega szendvicseket szokott adni és szerintem egész jók

2022. szept. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!