Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Liszt Ferenc repülőtéren hol...

Liszt Ferenc repülőtéren hol tudok várakozni/parkolni?

Figyelt kérdés

Jön egy ismerősöm haza,és fel kellene mennem érte a reptérre. De sajnos én még nem jártam ott.

Hol van olyan parkoló ahol tudok várakozni amig megérkezik?


2022. nov. 3. 15:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy elég drága a parkoló. Kijjebb szoktak várakozni az emberek, pl. a repülőmúzeum oldalánál, és csak akkor hajtanak fel az érkezési szintre, mikor már az várt ismerős kint van, és rátelefonál, hogy ott várja. Talán 5 percen belül ingyenesen ki lehet hajtani az érkezési szintről.
2022. nov. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

AMúgy itt vannak az árak:


[link]

2022. nov. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ismerősöd hívjon fel, amint kiért az épületből. Te pedig a Market Centralnal várj. Találkozó helynek jobb az indulási szint, áttekinthetőbb és jó megbeszélni a terminált is. 5 perc alatt odagurulsz, 5 percig ingyen hajthatsz be, teljesen jo .
2022. nov. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
Repűlőtér oldalán van térkép a parkolóról és a díjszabásról [link]
2022. nov. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Te megállsz a Shell parkolónál, vagy a 3-as által emlitet bevásárlóközpontnál, majd amikor már megérkezett, SŐT, kinn van a terminál előtt, akkor felhiv téged, és te 3 perc alatt érte gurulsz.

Minden más baromság és drága is.

2022. nov. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én a vecsési MOL kútnál szoktam parkolni. Amikor kiért a terminálból, akkor telefon. És begurulok.


A terminálhoz naponta 2x 5 percre hajthatsz be ingyen.

2022. nov. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséget,az a problémám, hogy én azt se tudom ez a repülőtèr hogy néz ki..🙂

Hol az a terminál vagy hol is kellene felvennem.

2022. nov. 4. 16:18
 8/9 A kérdező kommentje:
Azt mondta 5 körűl száll le a gép. Èn fehervár felől mennèk, úgy tudom az M0-ás 4-5 között halál. Mi igaz ebből.Már dugultam be párszor és nem tetszett...
2022. nov. 4. 16:20
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt az utat teszed meg.

[link]

Amikor behajtasz a terminálhoz, arra figyelj, hogy az érkező sávba menj, a behajtáskor ad a gép egy fecnit, azt őrizd meg a kijáratig.


A forgalmat nem tudom, állítsd be wazét, hogy mikor akarsz odaérni és az majd küld értesítést, hogy mikor kell elindulnod.

2022. nov. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!