Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Seychelle / Mauritius szigetek...

Seychelle / Mauritius szigetekre 9-8 honapos babaval voltatok ?

Figyelt kérdés
Nyaralni mennénk jövőre, lenne valakinek tapasztalata e téren, mennyire biztonságos,betegségek, milyen hotelt nézzünk inkabb.

2022. nov. 4. 07:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%

Ha még életében nem hagyta el valaki a megyeszékhelyét és szédül a betontól, akkor el tudom fogadni hogy ennyire fogalmatlan kérdést tesz fel (viszont akkor meg azt nem értem hogy egy pici babával elsőre miért egy rohadt messze lévő szigetre akarnak elmenni), ha viszont nem ez a helyzet áll fenn akkor tegyél kérlek mindkettőnknek egy szívességet és próbáld meg egy picit pontosabban megfogalmazni, hogy mire vagy kíváncsi:)


Mi az hogy "betegségek"? Ha Mauritius arról lenne híres hogy mindenki belehal valami helyi betegségbe, akkor nem lenne túl vonzó turistacélpont nem?


Milyen hotelt nézzetek? Szerintem valami olyasmit, ahol saját szobátok van, saját ággyal és fürdővel, és adnak reggelit.


Nagyjából erre a kérdésre ilyen válaszokat lehet egyelőre adni. Voltam amúgy mindkét helyen és szívesen segítenék de ez így ebben a formában kívül esik az értelmezési tartományomon, nem értem hogy mire vagy kíváncsi. Igen, láttam ott embereket gyerekkel, létező koncepció, hogy valaki elutazik ide a családjával.

2022. nov. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Vicces a válaszod, de így kerek a világ:)

Thaifold is turisztikai hely nem? Gyermekkel meg sem ajánlják fertőzések miatt pld.

Lehet majd ír olyan választ, aki volt babával ilyen hosszú úton☺️

2022. nov. 4. 11:48
 3/18 anonim ***** válasza:
98%

Ilyen kicsi gyerekkel sehova se mennék mert


1. Nem pihenés lenne hanem katasztrófa

2. Semmire sem fog belőle emlékezni.


A helyetekben lepasszolnám a nagyszülöknek és elmennék pihenni, szórakozni, szexelni a párommal kettesben...

2022. nov. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
62%

Öööö semmilyent? :D Én a helyetekben (felelős szülőkként!) inkább átgondolnám... sokszor!

Bárki bármit mond, sosem értettem azokat, akik jobb esetben százezreket, de van hogy milliókat kiadnak ilyen utakra egy kezelhetetlen életkorú, gyakorlatilag veszélyeztetett csecsemővel úgy, hogy a "nyaralás" alatt saját magukra sem fog idejük jutni, mert minden a gyerek körül forog majd (vagy legalábbis körülötte kéne). Ő sem fogja élvezni, meg ti sem.

Ha nem számoltatok azzal, hogy a gyerekvállalás felelősséggel és bizonyos mértékű lemondással jár, hogy egy gyerekkel foglalkozni kell, mert nem fog a kórházból hazaérve már a haverjaival lógni, hogy onnantól megszűnik a kettes magánélet, mert minimum hárman lesztek, és nem lenne baj, ha a gyereketeket nem tennétek ki ilyen megpróbáltatásoknak, de az önző hátsótok mégis annyira viszket, hogy nem tudtok megülni rajta, és a canesten sem segít, akkor maradjatok inkább országon belül; sokkal kevesebbet kell költeni, és itt is vannak olyan látványosságok, amik legalább annyira nem fogják érdekelni a 9 hónapos gyereket, mint a Seychelle-szigetek. Ja, hogy tengerpart, pénzszórás, meg insta képekre érkező lájkok nélkül nem élet a nyaralás? Biztos a gyerek is így gondolja...


Beszéljétek át, várjatok még legalább 3 évet -nem fogtok belehalni, és talán a facebook ismerőseitek sem-, amikor a gyerekben már jobban megmaradnak dolgok, és talán kirándulásnak is lehet majd hívni az együtt töltött időt felesleges szenvedés helyett. Addig is menjetek erdőbe sétálni, túrázni, változtassatok a szokásaitokon, legyetek kreatívak, fedezzetek fel új nyaralási lehetőségeket az országban, amik a GYEREKNEK IS kedveznek, nem csak nektek.


Nem mondom, hogy tutira megbánnátok, mert én is láttam már ilyet, vannak olyan elvetemültek, aki képesek végigszenvedni egy ilyen utat, de ismétlem: semmi értelme. Magatoknak is problémát csináltok, a gyereket is felesleges veszélynek teszitek ki, kva sok pénzt kidobtok az ablakon (bár kinek mi), és nem fogjátok úgy élvezni, mint ha ketten lennétek, ez szerintem nektek is egyértelmű kell, hogy legyen. A gyereknek meg garantáltan semmi nem fog megmaradni belőle.

2022. nov. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Utazzatok-e gyerekkel? Feltétlenül!


Utazzatok-e a Seychelle-szigetekre gyerekkel? Nem tűnik akkora ötletnek.


Gyerekkel utazni eleinte nektek jó, mert megtanultok rugalmasan kezelni egy sor helyzetet , amivel az otthon ülő szülők akár egy sima bevásárlás esetén is alaposan megküzdenek. A babának még nem sok minden fog átjönni, neki szinte mindegy.


Viszont erre rengeteg pénzt áldozni úgy, hogy garantáltan nem az utazás élménye , hanem az együttlét élménye lesz a meghatározó , teljesen felesleges. Erre teljesen jó egy kis erdő közepi vadászház is.

2022. nov. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozni tudok az előttem szólókhoz! Oda utazzatok el ketten, mert szerencsétlen gyereknek csak kínszenvedés lesz az út, ezáltal nektek is. Különben is ott a barnuláson kívul sok minden nem fog történni, az pedig egy visító gyerek meglehetősen be tudja árnyékolni.


Inkább vigyétek el belföldön valami egy-két napos kirándulásra, mutassatok neki vadasparkot, hintázást, hajókázást! Még 3 évesen is csak kisebb távokat javasolnék amik repülővel max 1-2 óra távra vannak.

2022. nov. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem a válaszadók teljesen korrekt dolgokat mondtak el neked, édesem.

A vicces az, hogy életrevaló gyereknek adtál életet annyi ésszel és rátermettséggel, amennyi adatott neked.

+

2022. nov. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 NTBS ***** válasza:
100%
Nem.
2022. nov. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
76%
Évi 2-3-4 transzkontinentális utam van és mindig megőrjít, amikor tizenórás utakon én szívhatok egy bömbölő csecsemő miatt, aki nem tehet az egészről, de folyamatosan fáj a füle, fél, nincs semmi kényelme, viszont anyuék ahelyett, hogy még 1-2 évig utaztak volna, inkább legyártották és most jöttek rá, hogy semmit nem láttak még a világból. Úgyis csak hasat tudtok süttetni, erre megfelel a horvát tengerpart vagy valamelyik olasz turistagettó is.
2022. nov. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat mindenkinek, a normalisabb szemelyek akik tapasztalattal rendelkeztek privatban irtak. Volt aki problema mentesen elutazott 11-15 orat is,szoval nem ertek neha ezeket a kozonseges valaszokat,az volt a kerdes hogy akinek volt tapasztalata.. írt olyan akinek nem volt tapasztalata..hm.. nezzunk magunkba.Beke mindenkienk
2022. nov. 6. 13:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!