Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Hogyan tudhatom meg, hogy...

Nagy Peterr kérdése:

Hogyan tudhatom meg, hogy rajta vagyok-e egy adott repülőjáraton? Wizzair.

Figyelt kérdés

Arra vagyok kíváncsi, hogy más vett-e nekem jegyet egy adott repülőjáratra. A járat számát ismerem, de a rendelés azonosítóját nem.


Milyen lehetőségeim vannak?



#repülés #Wizzair #tudakozó #Járatinformáció
2022. nov. 6. 20:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Az illetőt megkérdezed.
2022. nov. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nyilván a problémám az, hogy nem tudom megkérdezni az illetőt, céget.
2022. nov. 6. 21:22
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

És akkor honnan tudszcróla hogy állítólag vettek jegyet?

Vagy honnan fogod tudni hogy ki kell menj a repterre?

2022. nov. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Épp ez a kérdés, hogy vettek-e, vagy sem.


Cég vette, elvileg kedd reggelre, de nem érem el őket 1 hete, és bizonyosságot nem tudtam eddig nyerni róla. Fölöslegesen meg nem szívesen utaznék 200 kilométert Budapestig.

2022. nov. 6. 21:32
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez valami kamu nyeremény, vagy mi?


Be se tudsz csekkolni előtte ha nem mondták meg a repkjegy kódját!

2022. nov. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Az ilyen kérdéseidnek mi köze az eredeti kérdéshez? Arról érdeklődtem, hogy hogyan tudom ellenőrizni a saját repülőjegyem adatait... .
2022. nov. 7. 08:16
 7/17 anonim ***** válasza:
@6 Sehogy, mert nem a te repjegyed. Ha a cég megerősíti, akkor oké, egyéb esetben felejtős, de amúgy is kellene hogy küldjenek beszállókártyát legkésőbb a mai nap folyamán.
2022. nov. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

#6: ne haragudj, de így nem tudok neked segíteni, ha alapvető információkat eltitkolsz.


Semmiféle saját repülőjegyed nincs, ha nincs nálad a foglalási kód. Anélkül be se tudsz lépni a légitársaságnál az online check-in-be. Mindaddig egy rejtélyes "valaki foglalt valamit - áááállííítólag" státuszban vagy.

Soha nem utaztál még repülőn?

2022. nov. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
A kérdező nyilván arra gondol, hogy a légitársaságtól megtudhat-e információt. Nos, nem. A GDPR miatt nem adhatnak ki adatot nyilvántartásból azonosítás nélkül, így az ügyfélszolgálat sem fog tudni segíteni. Próbáld meg a céggel felvenni a kapcsolatot, mást senki sem fog tudni tanácsolni, vagy a biztonság kedvéért vegyél magadnak egy jegyet.
2022. nov. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Annyit tudsz esetleg hogy csekkolasnal oda adod a szemelyidet/utlevelet es azonnal latjak a rendszerben van-e foglalas.


Tolem meg sosem kertek a kodot, csak az okmanyaimat es mar nyomtattak is ki a boarding pass-ot.

2022. nov. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!