Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Utólag lehet még “venni”...

Utólag lehet még “venni” kézipoggyászt a jegyhez?

Figyelt kérdés

3 napra utazom, negyedik nap jövök haza.

Már megvettem a repjegyet oda-vissza, vagy lefoglaltam, igazából fogalmam sincs mert magát a jegyet még nem látom, de a pénzt már lekapta a számláról. (Most vettem életemben először 😁)

Szóval, az ingyenes kézipoggyászt választottam mind a két jegynél. Nem tudom abba ennyi időre beleférnek e a cuccaim. Nő vagyok, de nincsenek kacatjaim, csak a legszükségesebb tisztálkodási szer, ruha és iratok.


Milyen táskát érdemes venni? Ahogy láttam más a méret a wizznél meg más a ryannél. Egyikkel megyek másikkal jövök.


Aki utazott már rövid időre, belefért a tasiba, vagy érdemes venni egy felvihető poggyászt is?


2022. nov. 15. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Én két hétre is beférek, bár én férfi vagyok. Bármelyik 20 littyós hátitatyó tökéletes a célra, csak ne tömd meg nagyon, vagy legyen benne opcionálisan kidobható cucc.
2022. nov. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja és amúgy lehet venni utólag is.
2022. nov. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
59%
Lehet venni utólag is, de teljesen fölösleges. Akár egy hétre is el lehet menni kis kézivel, ami lényegében egy kis hátizsák mérete.
2022. nov. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utólag is tudsz igen, de első körben próbálj meg a rendes kézipoggyászba bepakolni, mert 3-4 napra szerintem simán beleférsz.
2022. nov. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A “tisztálkodási szereknél” ne felejtsd, hogy 100ml-nél ne legen nagyobb kiszerelésű. Nem a tartalom számít, hanem a kiszerelés űrtartalma!
2022. nov. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!