Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Hol lehet várakozni poggyászfe...

Hol lehet várakozni poggyászfeladás előtt?

Figyelt kérdés
Sajnos úgy alakult, hogy a gép indulása előtt 3-4 órával már a reptéren leszek, jóval a check-in kezdete előtt. Nem repültem még sokat, ezért kérdezni szeretném, hogy hol lehet Ferihegyen bőrönddel a check-in kezdetéig várakozni?

2023. ápr. 16. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Van egy-két vendéglátó hely a föld oldalon is a tranzitzóna előtt még, asszem a Ritazzának van ott kávézója, de nem tudom, hogy ha nagyon korán megy a géped akkor már nyitva vannak-e. Ha ez nem jó, de ülni akarsz akkor egy emelettel lejjebb, az érkezési szinten vannak székek, de várakozhatsz a check-in előtt is állva
2023. ápr. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Földszinten, Spar előtt szokott jobban ülőhely lenni.
2023. ápr. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 2A-ról indulok, és azért kérdeztem, mert nem szeretnék állva várakozni 2 órán keresztül :D
2023. ápr. 16. 21:03
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Tehát fölül van az indulási szint a check-in pultokkal securityvel, alul a földszinten meg az érkezesi szint. Ott vannak nagyobb számban székek. Mozgólépcső van a két szint között, 2 perc alatt a check-in pultnál lehetsz. Lehet, hogy hosszú sor lesz, a Lufthansa pultnál több Star Alliance légitarsaság járatát is kezelik, de ha pultnyitásra odamész, kizárt, hogy ne végezzél időben ha csak normál bőröndjeid vannak.
2023. ápr. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a segitseget! 😊
2023. ápr. 17. 02:02
 6/6 BeefEater ***** válasza:
Nem írtad, melyik légitársaság. De ha van éppen pultjuk nyitva menj oda és próbáld meg leadni akkor is, ha a te járatod még nincs kiírva. Nekem általában ez működik, de ha nem is, maximum megkérnek, hogy fél óra múlva próbáld újra.
2023. ápr. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!