Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Repülőn a szemcseppet is be...

Repülőn a szemcseppet is be kell tenni műanyag tasakba ha kézipoggyászkent viszem?

Figyelt kérdés
Nem is viszek fel más folyadékot. A kezitaskamban maradhat a szemcsepp műanyag tasak nélkül is?

2023. ápr. 29. 13:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem benne, hanem vedd ki és nem kell külön tasakba rakni, de vedd ki a táskádból és rakd a tálcára a táska mellé.
2023. ápr. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én sokat repülök. Egyetlen esetben, egy londoni átszállásnál kellett kivennem a táskámból a szemcseppet, sehol máshol nem foglalkoztak vele.
2023. ápr. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha nagy gond kivenni, akkor ne vedd ki, csak ha mégis ki kellett volna venni, akkor az átvilágítás után megkeresik és kipakolják, majd pakolhatsz vissza mindent.

Megkérdezheted az elején, amikor megkérdezik van-e folyadék, hogy a szemcseppedet ki kell-e venned. És ha azt mondják, hogy igen, akkor megint idő amíg kikeresed, kiszeded. Szóval sokkal egyszerűbb ha már eleve úgy pakolod, hogy elérhető legyen ha ki kell venni.

2023. ápr. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én az orrsprayt nem szoktam külön bezacskózni, csak kirakom a táska mellé. Senki nem szólt még érte soha, hogy zacskózni kéne.
2023. ápr. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Van amelyik reptéren szigorúbban veszik.

Rakd be, nem tart semeddig és akkor tuti nem fognak szólni.

2023. ápr. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!