Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Hogyan lehet jót aludni a...

Hogyan lehet jót aludni a repülőn?

Figyelt kérdés
Éjszaka fogok repülni, nyilván jó lenne aludni. De ülve, kényelmetlenül nem tudom, hogy fog menni. Milyen módszerek vannak?

2023. máj. 14. 20:12
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Függ attól milyen hosszú az út. Elsősorban ne aludj napközben, ha lehet előző nap se. Én meg szoktam inni egy sört indulás előtt, de bármilyen alkohol megteszi nem nagy mennyiségben (attól elálmosodom). Ami nagyon fontos: legyen nálad füles vagy valami fejhallgató-szerűség, ami jól szűri a külső zajokat. Nekem a gyerekhiszti a legszörnyűbb, de nem vagyok hozzászokva, hogy kis területen sok ember van, akik beszélgetnek, pakolásznak, izgulnak stb. A telefonomra letöltök egy csomó podcastet, de ha aludni akarsz, akkor lehet relax zenét vagy bármit. Amint leültem felteszem a fülest és már hallgatom is műsort. Ezzel a módszerrel az esti utazásokon mindig sikerült még aludnom valamennyit. Nem kell végig, de ha egy-két órát tudsz, az már nagyon szuper. Ha tutira akarsz menni, akkor gyogyo. Az biztos működik, vannak barátságos anyagok, gyógynövényalapon.
2023. máj. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
ha a melletted lévő ülés üres én arra rádöltem és úgy aludtam.Egyébként ilyen repülös kispárna jól jöhet( nyaktámasztó vagy nemtudom hogy hívják)
2023. máj. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
23%
1es oké azért az illető ne üsse már ki magát a forgalomból🤣
2023. máj. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Azért mondtam, hogy egy egység alkohol. A tablettából meg a gyógynövényalapúak jók (sedacur pl). De miért ne üsse ki magát? Aludni lehet. Más bajod ezektől nem lesz.
2023. máj. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
Oké csak én pl idegen emberek közt biztos nem altatnám el magam.
2023. máj. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem mindenki egyforma. Sokféle alvás van
2023. máj. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Kispárna, szemfedő, zenehallgatás fülhallgatón.


De volt, hogy jobb híján egy pulcsit húztam a fejemre.

2023. máj. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
78%

Túrista osztályon? Sehogy. A hely kicsi és szük. A melletted levö hely meg sose üres. Mostanában nagyon tele vannak a gépek.

Viszont Európán belül, 3-4 órás távoknál nézz filmet. Az elötted levö ülésben van a monitor. Tele több száz filmmel. Vigyél fülest (amit adnak, használhatatlan) és nézz meg 2 filmet.

A hosszabb, 8-10 vagy több órás utaknál premium economy osztályra veszek jegyet. Kicsit drágább, de nagyobb a hely. Az ülés jobban dönthetö.

Az igazi kényelem a business vagy first class- on van, ahol teljesen ággyá alakítható a szék. Viszont megfizethetetlen.

2023. máj. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Turistán sehogy
2023. máj. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!