Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A priority beszállás azt...

A priority beszállás azt biztosítja, hogy legyen helyem túlfoglalás esetén?

Figyelt kérdés
2019. júl. 12. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Priorityvel is simàn lehajítanak a gépről ha úgy alakul.
2019. júl. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Túlfoglaláskor a családoknak, időseknek biztosítják hogy felszállhassanak. Az hogy priority vagy huszadrangú. Tudom, engem már raktak át másik gépre egyedül utazó fiatal nőként.
2019. júl. 13. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Társaság függő pl fapadosoknál ha több embernek is le kéne szállni elég gyakran családok egyik tagját választjàk ki mert pl ha apuka nem megy akkor nyilván senki de csak apukát kell kárpótolni mert a többiek önszántukból szálltak le. Legalább is amikor még a ryannél voltam ez volt a bevett szokás.
2019. júl. 13. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
53%
Mivel minden sorban elöre veszik a priorityseket, reménykedem benne, hogy kisebb eséllyel. Egyébként a tulfoglalást be kellene tiltani. Ha az utas kifizette a jegyet, de nem utazta le, miért fáj nekik, ha van egy ures szék? Az utasnak viszont rengeteg kényelmetlenség jobb esetben. Ráadásul kártéritést is fizetnek ilyenkor, akkor ez miért éri meg?
2019. júl. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!