Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Két bőröndel utazni túlzás?

Két bőröndel utazni túlzás?

Figyelt kérdés
2023. szept. 1. 17:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de mondjuk attól is függ hova és mennyi időre. Így nehéz a kérdésedre pontosan válaszolni.
2023. szept. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Nem hiszem, de ahogy az első mondta, sok mindentől függ. Pl én "költöztem" már ki amerikába nyári munkára, oda két böröndött vittem, de pl amikor "csak" egy hónapra mentem külföldre, akkor elég volt egy táska és 3-4 naponta beterveztem egy mosást.
2023. szept. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ hova, mennyi időre és milyen célból.

Egy átlagos, 1-2 hetes nyaralásra sok szerintem.

2023. szept. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy. Ha fizeted az extrakat, ketto lesz.

Rohadtul nem mindegy, operaba is szorfozni is mesz, motort berelsz, barmi.

2023. szept. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Én 4 napra is nagybőrönddel járok az USA-ba, mert ingyen van és hazafelé telerakom olyasmikkel ami itthon nincs. Ha olyan a helyzet, hogy két checked in bőrönd is ingyenes nekem, vagy nagyon kedvezményes, akkor kettővel megyek. Igaz én nem nyaralni járok és csupa hülyeséget hozok
2023. szept. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mármint összesen két bőrönd? Túlzásnak egyáltalán nem nevezném, potenciálisan szívásnak már inkább, ha nincs transzfered a szállásra. Mi legutóbb két szülő, egy baba felállásban egy bőrönd, két hátizsák, egy oldaltáska, egy babakocsi kombóval utaztunk és ez a darabszám például kimaxolja a még kényelmesen mozgatható mennyiséget. Ha ezek közül bármelyiket újabb bőröndre cseréled, máris szívás van, nemigen marad szabad kezed. Analóg módon ha egyedül utazol és két bőröndöd van, kelleni fog a harmadik kéz ahhoz, hogy tüsszentéskor felfogd a taknyod.
2023. szept. 2. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Három a magyar igazság. Egy a kézipoggyász.
2023. szept. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!