Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Hosszabb repülőutakon min...

Hosszabb repülőutakon min néztek filmet?

Figyelt kérdés
Pl. netflifről le tudom tölteni egy tabletra? vagy kisebb laptopra?
2023. szept. 18. 09:32
 1/8 anonim ***** válasza:
20%
Semmin. Olyan öreg vagyok, hogy még ismerem a könyveket, és még emlékszem az időkre, amikor a reklámokban fehér heteroszxuális emberek is voltak.
2023. szept. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Nekem a telefonomon egy csomó film le van töltve, ha éppen ahhoz van kedvem azt szoktam nézni. De inkább zenét hallgatok vagy olvasok, filmre nehéz koncentrálni mikor be vagyok zsongva. :D
2023. szept. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%

Altalaban a hosszabb utakon van szorakoztato rendszer a gepen, filmekkel, zenekkel stb.

A netflix engedi, hogy filmeket, sorozatokat offline nezz a telefonon/tableton ha elotte letoltotted, de a laptopon nincs ilyen opcio

2023. szept. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Hosszabb repülőutakon minden utas előtt van képernyő az előtte lévő ülésbe építve, több száz film, zene, stb. Én ott szoktam filmet nézni vagy ha aludni akarok, akkor relaxációs videót keresek.
2023. szept. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

1-es képzeld, én 26 éves fiatal vagyok, nagyon szeretek olvasni, mindig olvasok valamilyen könyvet. De egy 10+ órás repülőúton ahol teljesen be van sötétítve szinte végig, nem nagyon lehet olvasni.


Az előttem levő ülés monitorján nézek filmet. Annyi a hátrány, hogy csak angolul vannak fenn.

2023. szept. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
22%

" ahol teljesen be van sötétítve szinte végig, nem nagyon lehet olvasni."


Sosincs besötétítve szinte végig, leginkább ereszkedés előtt.

Ha pedig be van sötétítve, akkor van fent ilyen kis olvasólámpa, mint a távolásgi buszokon. :)

2023. szept. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Telefon + powerbank / könyv.


Meg néha napján, amikor Legacyval utazok messze, ott szokott lenni "entertainment system" azt olyankor ott szoktam filmezni, mert nagyobb a képernyő és nem merül a telefon.

2023. szept. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 winR ***** válasza:
59%
Businessen van kb. 19 colos monitor, tele filmekkel, játékokkal, külső kamerákkal. Azt szoktam használni.
2023. szept. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!