Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mennyire gyakori, hogy megbete...

Mennyire gyakori, hogy megbetegszik valaki a repülőn?

Figyelt kérdés
Most pl én covidos lettem mikor hazajöttem.

2023. szept. 18. 18:35
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

Biztos hogy magán a gépen repülős közben kaptad el?

Nem....

2023. szept. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tuti. Nagyon ment a klíma is, tök koszos volt a gép is. Az utolsó gépre szálltunk fel, amit már nem is takarítottak. Előttünk szálltak ki az emberek belőle. Úgyhogy kb 100%, hogy ott.
2023. szept. 18. 18:52
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

Jah a "klíma" mindig meg a gépen különben mefulladnál rajta.

Elárulom, hogy ha vadonat új egy gép ami épp a gyárból jött, azon is ültek már előtted.

Ezt csak bemeséled magadnak hogy ott kaptad el.

Lehet hogy tényleg ott fertőzött meg valaki, de nem azért, mert ment a klíma vagy koszos volt a gép....

Ülj fel vonatra meg buszra és örülni fogsz egy koszos repülőnek!

2023. szept. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát a Wizzair gépek sokkal koszosabbak, mint az intercityk, csak szólok 😁
2023. szept. 18. 19:10
 5/10 anonim ***** válasza:
93%

En iden ketszer is beteg lettem utazas utan es en is a repulore gyanakszom.

Most repultem harmadjara, mar elore feltem, meg a maszkon is gondolkodtam, de ugy tunik most megusztam.

2023. szept. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Sok vélemény van a covid esetében a lappangási idő hosszáról. 1-2 naptól a 12 napig szinte minden variáció létezik. Úgyhogy nehéz kijelenteni, hogy biztosan a gépen betegedett meg valaki.
2023. szept. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
96%

Nehéz lenne ezt meghatározni, mivel nem lehet eldönteni, hogy ki hol betegedett meg.


De nyilván jó esély van rá, mert többszáz ember össze van zsúfolva egy légtérbe órákig.


Én az utóbbi másfél évben kb. 40-50-szer utaztam repülőn és egyszer sem lettem beteg, pedig nincs covid oltásom.

2023. szept. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Covidos repülőgépek köröznek most is feletted. Várják a vacsit.
2023. szept. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
37%

Vagy 200x utaztam wizz-el. Nem volt gond a tisztasággal. Persze nem egy kórházi inzenziv osztály, de nem folyik mindenhonnan a kovid.

Akárhol megfertőződhettél, nem csak magán a repülőn

2023. szept. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
51%

A Covid nem válogat, hogy kit fertőz meg és hol, de két dolog azért eszembe jutott:

-az IC-n se jön egyből Marika néni fertőtleníteni, ahogy egy utas leszáll, nem tudom, hogy a repülőn miért nagyobb baj az, hogy előtte szálltak le róla

-azért az IC-n is vannak olyan emberek (hát még a "sima" vonatokon), akikkel nem szívesen ülnék egy légtérbe, repülőn még nem igazán találkoztam ilyennel

Én még sosem betegedtem meg repülőn, sem fapadoson, sem rendes gépen, pedig két nagyobb járványhullám alatt is utaztam oltatlanul, ezt úgysem tudod kiszámolni.

2023. szept. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!