Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Miben szoktatok repülni? ✈️

Miben szoktatok repülni? ✈️

Figyelt kérdés
Életem első repülőútja lesz, elég messze, vagyis hosszú lesz az út és nem akarom végig szenvedni kényelmetlen ruhában, de azért melegítőben sem szeretnék menni, tanácstalan vagyok... Ti miben szoktatok utazni?
2023. nov. 2. 10:25
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
83%
Egyszerű, hétköznapi ruhában, ezt most komolyan meg kellett kérdezned?
2023. nov. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim válasza:
84%

Teljesen mindegy. Én legutóbb pl. nagy bemelegítő nadrág, nagy pulcsi, sapka, full kényelmesbe. Azelőtt nyáron hétköznapi cuccban, rövidnadrág, póló.

A repülőterek pont azok a helyek, ahol milliónyi ember és személyiség van egy helyen, nagyon sokszínű. Senkit nem fog érdekelni mi van rajtad, ezt garantálom.

2023. nov. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Kényelmes, meleg (a repülőn elég hűvös szokott lenni) ruhában.
2023. nov. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 Kitana. válasza:
58%
Akármiben, amit amúgy is felvennék utcára. Eleve nincsenek kényelmetlen ruháim, mondjuk szerintem nem csak a melegítő lehet kényelmes, hanem gyakorlatilag akármi, ami méretben passzol. Abban mennék, amit egy átlag hétköznap is felvennék, ha megyek valahova.
2023. nov. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
92%
Farmer, póló. Azonkívül zárt cipő, ami nem tud leesni, ha esetleg lenne valami vészhelyzet. De nagy bakancsot se szeretek venni, mert a biztonsági ellenőrzésen levetetik. Továbbá érdemes megnézni a várható időjárást a célállomáson is, mert sokszor a gép nem a terminálnál áll meg, és le kell róla szállni, várni buszra, buszozni a terminálhoz. Nem kellemes, amikor ott 10 fok és zuhogó eső van, te meg elmentél nyári ruhában.
2023. nov. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Én nadrágban, általában farmer vagy valami szövetnadrág. Ha nagyon hosszú az út, akkor inkább mást húznék, valami bebújós, nem cipzáras. Nekem mondjuk van, nemcsak melegítő. De a melegítővel sincs semmi gond, sokan utaznak abban

Zokni, zárt cipő, pl. sportcipő.

Felül rétegesen, póló, pulóver vagy kardigán.

2023. nov. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Kényelmes ruhában és zárt cipőben. Bár télen ez nyilvánvaló. A fémes dolgokat igyekszem elkerülni, hogy ne legyen gond a biztonsági ellenőrzésnél. Pulóver legyen nálad, akkor is, ha nyáron mész, mert a repülőn hűvös lehet.
2023. nov. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim válasza:
54%
Általában melegítőben, és kényelmes, zárt cipőben
2023. nov. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim válasza:
29%

Álmomban :)

Kényelmes, lezser ruházatban. Semmi szoros, szűk ruha vagy cipő.

2023. nov. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim válasza:
86%
Farmer, póló, pulcsi. Kényelmesen. Amiben alapból is lenni szoktam.
2023. nov. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!