Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Én csinálok valamit rosszul,...

Én csinálok valamit rosszul, vagy más szerint is jobb volt a régi skyscanner?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hgy mikor újult meg az oldal, mert egy hosszabb időszakot kihagytam a repjegyvadászatban a babám születése miatt, de kb. fél éve tapasztaltam, hogy nem tudom ugyanúgy használni, mint régen.

Nem találom például időpontválasztásnál a "legolcsóbb hónap" opciót. Tényleg nincs már ilyen, vagy rossz helyen keresem?

Valamint régen ha beállítottam egy "utazz bárhová" keresést, sokkal több országot dobott ki konkét árakkal, most csak a töredékét. A Seychelles-szigetekre például semmilyen időszakra nem dob ki elérhető repjegyet Magyarországról, de kizártnak tartom, hogy átszállással sem lehet odajutni... Mit rontok el szerintetek?



2023. nov. 3. 20:47
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Nem rontott el semmit csak egész Európából szinte minden Ázsiai jaratot törölték. Már rég megszűnt a turizmus. Végrehajtották a Fehér Magyar Jó Isten parancsait.
2023. nov. 4. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtatást, kár, hogy a Seychelle-szigetek Afrikához tartoznak...
2023. nov. 4. 07:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!