Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Első repülès milyen volt? Fèl...

Első repülès milyen volt? Fèlelmetes, szèdülès esetleg hànyinger? Mik a tapasztalatok

Figyelt kérdés

#repülés #első #Budapest Liszt Ferenc
jan. 10. 22:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%

Izgultam, amugy nem volt semmi szedules vagy hanyinger.


Fel- es leszallas kozben nagyokat kell asitani hogy ne duguljon be a fuled.

jan. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
83%

Az első repülést végigrettegtem, visszafelé meg bealudtam még felszállás előtt 😀

Sajnos csak akkor egyszer sikerült valami miatt megnyugodnom, azóta is tiszta stresszes vagyok egész úton (akár 10+ órát is), csak akkor kezdek kicsit megnyugodni, mikor érzem, hogy megkezdtük az ereszkedést.

A fülem hol fáj, hol nem, az első úton pont nem volt vészes emlékeim szerint, de volt olyan, hogy egy átszálláskori ereszkedés olyan jól sikerült, hogy csak a célállomáson töltött második vagy harmadik napon rendeződött a hallásom, addig be volt dugulva a fülem (persze leszálláskor nagyon fájt is), hiába tátogtam.

Szédülés szerintem sosem volt, hosszabb úton inkább a lábdagadás volt kellemetlen.

jan. 11. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
63%
Légy pozitív és élvezni fogod minden egyes percét! Ablaknál lévő ülésre foglalj helyet és csodákat fogsz látni. Sokszor repültem és mindegyikre szívesen emlékszem.
jan. 11. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Én mondjuk utálok repülni, rettegek, mert kijön rajtam a klausztrofóbia.

Egyébként szerintem szédülésre, hányingerre nem kell készülni, hacsak nem vagy extrém módon érzékeny erre. Az út nagy részén, amíg fent van, általában nem is lehet érzékelni, hogy haladunk.

jan. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
58%
Nem volt semmi, csak elpattant egy hajszálér a szememben.
jan. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Az első repüléseimre nem emlékszem, mert baba voltam, utána pedig mindig izgatottan vártam, olyan 15 éves koromig bedugult a fülem fel és leszálláskor, az utóbbi években viszont már az se. Még mindig ugyanolyan boldog és izgatott vagyok, ha repülhetek, legyen az bármilyen hosszú út:)
jan. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Én izgatott voltam, bár mivel szeretek utazni, ez bármelyik utamra igaz. Szédülés, hányinger nem volt, de én amúgy sem szoktam járműveken rosszul lenni. Viszont nekem nagyon bedugult a fülem, hiába nyeltem nagyokat, ásítoztam, rágóztam. Nagyon fájt leszálláskor és még másnap is pattogott néha, de nem hiszem, hogy az első repüléssel volt ez összefüggésben, mert a sokadik repülésnél is jártam már így.
jan. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Első repülésem katonaság jóvoltából egy órás helikopterezés vót kiképzésre.

Ezen sem volt hányingerem, manapság sincs

jan. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Izgatottság volt. Féltem, hogy bepánikolok majd a bezártságtól, de szerencsém volt, mert mellettem egy olasz srác ült, aki végigrettegte az utat, elfehéredett kézzel szorította a karfát és őt nyugtattam, neki mondogattam a racionális érveket, hogy miért nem kell félni, ezzel pedig magamat is megnyugtattam.

Egyébként ha rosszul érzed magad, nyugodtan szólj, a személyzet igyekszik segíteni. Pár napja repültem utoljára, akkor az előttem ülő már felszállás előtt rosszul volt és megengedték neki, hogy még gyorsan a gurulás előtt kimenjen a mosdóba (amit amúgy nem lehetne).

jan. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszaitok!
jan. 11. 19:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!