Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Első repülès milyen volt? Fèl...

Első repülès milyen volt? Fèlelmetes, szèdülès esetleg hànyinger? Mik a tapasztalatok

Figyelt kérdés

#repülés #első #Budapest Liszt Ferenc
jan. 10. 22:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Bar nincs racionalis ervem a repules ellen, mindig nyugtalan vagyok repuleskor. Rosszullet es egyebek szerencsere nincsenek, csak valamiert stresszelek es nem tudok nyugodtan ulni 5-10 percet sem. Elso repulesem amugy egesz okes volt es a leszallast kulonosen elveztem, azota viszont azt viselem rosszabbul. A latvany viszont mint mar irtak eszmeletlen.
jan. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
50%

Tessék megfelelő előkészületeket tenni. Biztosítás légikatasztrófa esetére. De teljesen nyugodt lehetsz, ha az a gyakori esemény bekövetkezik, hogy lezuhantok, legalább a családod jól jár.

Erre gondolva elszáll a gond, hányinger, fülfájás és élvezni fogod az út minden percét, amíg csalódottan le nem szállsz.

jan. 12. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
51%
Az első repülésemkor felszállásnál nagyon szédültem, de ez az én hibám volt. Két barátnőmmel repültünk együtt, nekik mögém szólt a jegyük. Nagyon izgultam mennyire fogom megérezni a lenti gyorsulást, ezért szóltam nekik, hogy szóljanak, ha felértünk. Na az egyik barátnőm abban a pillanatban ahogy elkezdtünk emelkedni, elkezdett örömködni, hogy hurrá repülünk, mire én nagy lendületet véve hátra néztem majd vissza. Nem volt szerencsés ilyen gyors és hirtelen mozdulatot tennem pont abban a pillanatban, ahogy szálltunk fel, mert egyből elkezdett velem forogni a világ. Egyébként mikor kicsit feljebb vagy lejjebb ereszkedik a gép, nekem be kell csuknom a szememet, mert akkor is picit szédülök és olyan mintha szét akarna robbanni a fejem, de ha becsukom a szemem ez az érzés elmúlik, meg ez csak pár másodperc. Viszont fel- és leszálláskor mindig érzem, de annyira sosem szédültem, mint a legelsőnél. Így én csak azt tudom tanácsolni, hogy amikor épp szálltok fel ne tegyél hirtelen mozdulatokat, a fülem nekem sosem dugult be. A turbulencia sem volt vészes, igazából olyan volt, mint itthon egy kis buszozás :D
jan. 12. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
32%
Iszonyúan vártam és boldog voltam. Azóta is az egyik legjobb érzés, amikor repülhetek.
jan. 14. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Mint a liftezés, a páromnak viszont marhára fájt a füle
jan. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 GJLarsFan válasza:
100%
Nagyon szuper volt! Egyáltalán nem aggódtam, sőt, nagyon is vártam a repülést (sajnos a mi járatunk pont késett). Amikor szálltunk fel, vagy szálltunk le, nagyon gyorsan mentünk, annyival még autóval sem szoktunk menni! Amikor volt ez az úm. ingadozás, akkor nagyon kellemetlen érzést éreztem belülről, ez amúgy a mai napig megvan! Felszálláskor, illetve leszálláskor rágógumit faltam (az egyik volt tanárom ezt tanácsolta nekem, és az egyik volt osztálytársamnak)
jan. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 GJLarsFan válasza:
Ja, és ez tavaly májusban történt
jan. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem féltem. Izgalom volt, de pozitív értelemben. Volt olyan szerencsém, hogy borús időben szálltunk fel Pestről, és amikor a felhők fölé értünk, amiket felülről világított meg a nap, olyan látvány volt, mintha a mennyországban lennék. A fel- és leszállás közbeni nyomásingadozás volt kicsit kellemetlen a fülemben, de cukorkát szopogatva kibírható volt.
márc. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!