Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mostanában melyik légitársaság...

Mostanában melyik légitársaságok a legjobbak, és melyikeket érdemes kerülni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A kérdés adott. Előre is köszi a válaszokat!
jan. 16. 11:43
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Sajnos "rendes" társasággal 2019-ben repültem utoljára, azóta csak fapadossal, de szerintem olyan nagy változások nem voltak.

A nagyok (Emirates, Qatar, KLM) még mindig a legmegbízhatóbbak.

A "keletiekről" (pl. kínai) hallottam még régebben inkább rosszat, ott talán a gépek állapota is rosszabb, de ez nem törvényszerű, gondolom mondjuk ez a Singapore Airlines-ra nem jellemző :)

jan. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Turkish, Qatar, Singapore a jok az europai legitarsasagok egy rakasz szarok
jan. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 BeefEater ***** válasza:
82%
Hova akarsz menni? Hiába írjuk le, hogy kerüld el az Air Indiát, ha Brüsszel az úti célod.
jan. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, mentek a zöldek!! Nyugat felé mennék, jelenleg Írország lenne a cél.
jan. 17. 11:39
 5/6 BeefEater ***** válasza:
47%

(Fejből írom) Akkor választhatsz, hogy valamelyik fapados vagy Aer Lingus (vagy átszállás, de annak nem sok értelme van).

Én személy szerint Aer Lingussal mennék, de biztos lesz itt olyan, aki a fapadost fogja javasolni, mert csak az ár számít.

jan. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Európán belül ne variálj. Menj fapadossal ezek valók az olcsó A-B jellegű utazáshoz. Ha nem utazol tovább átszállással egy másik kontinensre akkor teljesen felesleges a legacy társaságokat erőltetni. Már ha saját zsebből fizeted, ha a céged, akkor az ő bajuk. Vannak a hagyományosoknak is olcsóbb, diszkont leányaik is, mint pl a Transavia vagy a Eurowings.

Aztán, hogy vegül melyiket választod, az a pénztárcádtól függ, meg pl. hogy mennyi fekadósod lenne, hasonlítsd össze az árakat de valszeg Ryanair, Air Lingus jöhet szóba.

Ilyen 2-3 órás európai utaknál szerintem nincs sok értelme minőséget keresni, kettőt pislantasz és ott vagy.

jan. 30. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!