Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Poggyászt szokás otthon körbe...

Poggyászt szokás otthon körbe fóliázni? Így menni a reptérre.

Figyelt kérdés

febr. 7. 17:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A lopás ellen van. Sajnos össznépi játék ferihegyen a böröndök fosztogatása. Azt mondják, nem tudnak minden börönd mellé állítani egy őrt. De ha a csomagos cég vezetőjének megmondanák, hogy még egy lopás és a reptér felbontja a szerződést, egyből tudnának figyelni a lopós alkalmazottakra.
febr. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Én kölcsönadtam a múltkor a bőröndömet. Azt mondták ne aggódjak miatta, mert már otthon körbefóliázzák. Úgyhogy gondolom nem neked jutott először eszedbe.
febr. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
Mi be szoktuk otthon fóliázni. Egy egész tekercs ipari fólia nem kerül annyiba, mint a reptéri fóliázás.
febr. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%

Haverom dolgozott reptéren csomagkezelésen és ő mondta, hogy a lakatot letépik a cipzárral együtt, a gyenge poggyászokba belevágnak, de igazából túl sok mindent nem tudnak kezdeni a fóliázással. Mármint ha nagyon akarnának tudnának, de nem éri meg nekik szerinte. El tudom képzelni, hogy titokban fel akarnál bontani egy csomagot, de ott szórakozól egy jó 45 másodpercig.


Ezekután én is el kezdtem fóliázni. Az a tapasztalatom, hogy a reptéri fólia bár drágább de sokkal minőségibb. Van akinek megéri azt rakni rá, de ha egy bolti fóliával körbe tudod tekerni az egész csomagot, akkor szerintem az is megteszi. Én mindkettőt használom, attól függően, hogy mennyire drága cucc van a csomagomban.

febr. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
A fogantyúkat ne fóliázd le, vagy vágd ki, mert hajítva lesz a bőröndöd a raktérben!
febr. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
29%
Vegyél normális, 3 ponton záródó, merevfalú bőröndöt és akkor nem kell ilyen hülyeségekkel bohóckodni. Tőlem még életemben nem loptak semmit reptéren, pedig több száz út van mögöttem.
febr. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.


https://www.youtube.com/watch?v=OHyx2BvsDV8&ab_channel=Mr.Lo..


Kedves hatos, pl itt egy videó, hogy a sima zár miért nem segít. Az, hogy nem lopták még el, nem is jelenti, hogy nem fogják sohasem.


Egyébként az igaz, hogy európa nagyrészében nem igazán bontják fel a csomagokat a dolgozók, de ez a világ nagyrészén nincs így. Pl Amerikában igen gyakori az ilyen.

febr. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7: látom nem tudod mit jelent az, hogy 3 ponton záródó :) Azt, hogy nem cipzáros.
febr. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!