Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Nem tudok venni Ryanair...

Nem tudok venni Ryanair jegyet, megőrülök, miért nem fogadja el a bankkártyát?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom mi lehet a baj, pénz van a számlán, limit nem probléma, három bankkártyával is próbálkoztam. Gépről, applikációról, sehogy sem megy. Kipipálom, hogy elfogadom a feltételeket, és a fizetés most után feldobja, hogy nem jó a kártya adat.

Mi a jó életért nem tudom megoldani???

Revolut, mastercard dombornyomott, mastercard sima. Egyikkel sem megy!!!!

Még sosem vettem repjegyet, de internetes vásárlást rendszeresen indítok bankkártyával. De ez most kifogott rajtam.



febr. 27. 22:52
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Na megoldódott. Megpróbálta ő is, először az országot nem tudta a címadatoknál kiválasztani, 3szor kezdte elölről. Aztán a paypal-t próbálta, nem működött, mindig az email címemet kérte hogy erősítsem meg, de már 100szor megerősítettem.

Aztán ismét mindent újra kezdtünk, megpróbáltuk a bankkártyámmal, mondom de nem fogja elfogadni, nem baj, írjuk be, és hopp, elfogadta.

Nem tudni miért!!!! De fél napom elment erre, és nem tudom mi volt a probléma.

febr. 28. 11:08
 12/20 A kérdező kommentje:
Bocsánat, kihagytam, hogy közben átmentem a fiamhoz. Ő segített.
febr. 28. 11:09
 13/20 anonim ***** válasza:
Minden jó ha a vége jó.
febr. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Biztosan jó a debit is.
febr. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 BeefEater ***** válasza:
78%

Jó a debit is, de a Ryanair weboldala egy fos. Múltkor mikor nem működött annyit sikerült az ügyfélszolgálatnak javasolnia, hogy regisztráljak egy másik e-mail címmel akkor lehet működni fog.

Szerintem nem te rontottad el, sok embertől hallottam hasonló problémákról.

febr. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
77%

Nekem azt javasolták, hogy próbáljam meg másnap. 😂

Ha közben 3x annyi lesz az ár, akkor meg gondolom "így jártam".

febr. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:

Ugyanígy jártam pont egy hete csütörtökön, a Ryanair-nél akartam repjegyet foglalni, bármennyiszer beírtam a kártya adataimat elutasított (nem paypal-lal próbáltam). Csak nálam az a különbség, hogy 1 hónappal ezelőtt repültem velük és semmi gond nem volt 😂


És még az az érdekes, hogy bár nem sikerült a foglalás a fent leírt okból kifolyólag, a repülőjegy ára mégis megdrágult (azóta eltelt egy hét és egy fityinggel sem lett olcsóbb az ára), tehát olyan mintha beragadt volna a foglalásom és most tűkön ülve várom, hogy visszaálljon a jegyár az elfogadható kategóriába, mert így nem fogom megvásárolni, ha így marad. Persze azóta ugye nem próbáltam újat vásárolni, szóval lehet, hogy amúgy sem sikerülne, pedig sima b.kártyával és revoluttal is próbáltam.

febr. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ékezetet teszel a nevedbe a névnél??
márc. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Mbalint22 válasza:
84%

Hali

Ex ryanair ügyfélszolis vagyok. Igen magával a Ryanair oldallal volt a baj, nem te hibáztál. Szegény volt munkatársaim mentségére pedig annyit tudok felhozni, hogy a Ryanair kiszervezi más cégekhez az ügyfélszolit majd baszik kommunikálni velük. Már decemberben is fennállt a probléma az angol és francia piacon. Nem közöltek velünk semmit, annyi infót kaptunk, hogy próbálják meg később

márc. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Igen, azóta foglaltam másik útra is, egyből elfogadta, 5 perc alatt megvettem a jegyeket.

Úgyhogy tényleg csak az oldallal volt probléma.

márc. 23. 05:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!