Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Most mi van? Semmit sem...

Most mi van? Semmit sem értek... SOS.

Figyelt kérdés

Firenzébe utaztam volna a Lufthansával holnap Budapestről, müncheni átszállással, de közbeszólt, hogy sztrájkolnak most Németországban...


A visszafele utam 10-én lenne Firenzéből Budapestre, de eleve zürichi átszállással, így ezt nem érintené.


Nos, először nem tudtam átfoglalni sehova a járatot, mert online mindig visszadobott a chat asszisztens, az ügyfélszolgálatot 80-szor hívtam, de nem reagáltak, csak zenét játszottak...


Megoldottam az odautat, úgy hogy holnap repülök Ryanairrel Rómába, onnan vonattal Firenzébe. Oké. De most írtam be az eredeti foglalásom számát, és azt írja magától átfoglalta úgy, hogy 9.én indul Budapestről, Frankfurtba, majd aznap még Münchenbe, és 10.én Münchenből Frankfurtba, onnan meg Firenzébe. A visszautat meg teljesen eltüntette!!


Elvileg visszatudom igényelni a pénzem is, de nincs akkor semmilyen utam akkor.


Lehet keszekusza kicsit, de higgyétek nekem is. :(

SOS segítség kellene.


Van Lufthansa iroda vagy kiosk Ferihegyen? Ha igen holnap reklamálok ott akkor, hétha többet tudnak.



márc. 6. 20:01
 1/2 anonim válasza:
100%
Utald vissza es foglalj ujat.
márc. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mit sikerült végül kérdező?
márc. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!